דיבאלה הודיע: ''אני וחברתי עדיין חולים בקורונה''רשמית: בראיינט, דאנקן וגארנט ייכנסו להיכל התהילהאמארה: ''המצב בארץ נהדר, הקדמנו את רוב העולם''דיווח: ''אשרף חכימי סיכם על הארכת חוזהו בריאל''גודס: ''כיצד להכריע את העונה? המציאות די מורכבת''דיווח בספרד: ''ברצלונה וניימאר חתמו על זיכרון דברים''הפועל חיפה תומכת בקדוש, השחקנים זועמים עליומחקר קבע: ''אמבאפה - השחקן השלם ביותר בעולם''שביעות רצון במכבי תל אביב, הזרים עדיין לא חתמוגם באיטליה: הליגה תחזור רק במצב שיאפשר זאת
שחקני באיירן מינכן (האתר הרשמי)

נכנעו לביקורות וללחצים: גם הליגה הגרמנית הופסקה

שישי | | 17:29    מאת מערכת ישראל ספורט

הבונדסליגה הייתה אמורה להיות הליגה הבכירה היחידה שמשוחקת בסוף השבוע הנוכחי - ללא קהל, אך ביקורות של שחקנים ובכירים אחרים בכדורגל הגרמני הביאו בסופו של דבר לדחייה של המשחקים המתוכננים

בזמן שכל חברותיה לתואר "הליגות הבכירות באירופה" הודיעו על השבתה כללית באופן מיידי, בליגה הגרמנית - משום מה - החליטו לערוך כמתוכנן את משחקי סוף השבוע, ורק לאחר מכן לצאת להפסקה. הדבר עורר גל עצום של ביקורות מצד שחקנים ובכירים אחרים בכדורגל הגרמני ולבסוף, ב-DFL (הגוף המנהל של הליגות המקצועניות) החליטו להיכנע ללחצים והודיעו על הקפאת הבונדסליגה וליגת המשנה עד ה-2 באפריל.
 


טיאגו אלקנטרה, הקשר הספרדי של באיירן מינכן, ניצל מוקדם יותר את חשבון הטוויטר שלו כדי למתוח ביקורת קשה על ההתאחדות. טיאגו בן ה-28, שסבל בימים האחרונים ממחלה ונעדר מאימוני הקבוצה, כתב: "זה מכוון ל-DFL - אתם לא אחראיים. זה מטורף, בבקשה תפסיקו להיות טיפשים ותתחברו למציאות. בואו נהיה כנים, יש הרבה נושאים שהם הרבה יותר חשובים מכל ענף ספורט".
 


מנכ"ל באיירן, קרל היינץ רומיניגה, הגיב לביקורות: "אין לנו מקרה חיובי של הידבקות בקורונה בבונדסליגה. בפרמיירליג ובפורמולה 1 יש, למשל. בסופו של דבר הליגה תשבית את פעילותה. אני חושב שאנחנו מנהלים את הפחד באחריות ותמיד בקנה אחד עם ההמלצות. זה בסדר שיש פאניקה. מסר לאוהדים? אל תגיעו למשחק, בבקשה, אל תתקהלו סביב האצטדיון ואל תעודדו מבחוץ. עלינו לעשות הכל כדי שהנגיף לא יתפשט במהירות".

   כל האתרים המובילים בקליק!

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות