שחקנים לברקת: ''הכסף לא מעניין, רוצים שתחזרי''עם חולצת מכבי ת''א: המשרד הביתי של גולדהארהשמחה הייתה מוקדמת: הליגה בסין שוב הושעתהיש סיכום: שחקני הפועל ת''א יקצצו 50 אחוז משכרםדיווחים בגרמניה: ''הבונדסליגה תחודש בחודש מאי''הפועל חיפה: יואב כץ העביר את זכויות לניהול לנאמןהמנהלת הודיעה: ''כרגע, פעילות הליגה לא תחודש''רשמית: ליגת האלופות תוכרע בסוף חודש ספטמברמוקדמות אליפות אירופה 3X3 בת''א נדחו לאוגוסטדיווח: ''משבר הקורונה עלול להביא לעזיבת רונאלדו''
ערן זהבי במדי גוואנגז'ו (האתר הרשמי)

ערן זהבי הודה: ''המעבר לטוטנהאם היה בלתי אפשרי''

שישי | | 13:52    מאת מערכת ישראל ספורט

חלוץ נבחרת ישראל וגוואנגז'ו ר.פ התראיין ל''רדיו ירושלים'': ''זה היה מאוד קרוב מבחינת הרצון, אבל בלתי אפשרי להוציא לפועל. ליגת העל? לא פוסל אפשרות חזרה. דחיית הליגה בסין? אי אפשר לדעת מה יהיה''

ההווה נהדר, אך העתיד לוט בערפל: ערן זהבי עבר את אחת העונות הטובות ביותר בקריירה שלו כששבר כל שיא אפשרי בליגה הסינית ובמקביל הבקיע בצרורות במדי נבחרת ישראל במוקדמות יורו 2020, אך בעונה הקרובה הוא לא יודע איפה ישחק. היום (שישי) הוא התראיין ל"רדיו ירושלים" והתייחס למגוון נושאים על הפרק.
 


על המעבר האפשרי לטוטנהאם, אמר זהבי: "בחלון האחרון הכל היה רגוע, רק בימים האחרונים הייתה דרמה עם טוטנהאם וכל הפרסומים. זה היה מאוד מאוד קרוב מבחינת רצון, אבל הגיע למצב בלתי אפשרי, לעשות את העסקה ביום האחרון. אני לא יודע מה יהיה מחר, חשבתי שאני אתחיל את הליגה בסין וכרגע הכל תקוע ואי אפשר לדעת מה יהיה". על דחיית פתיחת הליגה הסינית בשל נגיף הקורונה וההשפעה על הנבחרת: "יש לנו מחנה אימונים ב-1 למרץ ועד אז צריך להמתין. כרגע מתכוננים למשחקי הנבחרת כמה שאפשר. זאת סיטואציה לא פשוטה אבל אני לקחתי את זה כאתגר עוד יותר גדול להגיע לנבחרת עוד יותר מוכן, עם או בלי קבוצה. זה תמיד יושב בראש אבל אני אעשה הכל כדי להגיע מוכן".
 


על האפשרות שישוב בעתיד לשחק בליגת העל, אמר החלוץ הישראלי: "אני לא פוסל שום דבר, אני לא אגיד שאין סיכוי שאחזור לישראל, ממש לא. אני מאוד מכבד את הכדורגל הישראלי, צמחנו ממנו ולהגיד משפט שלא אחזור לכאן זה לא במקום. תמיד היה לי חלום על אירופה בראש, אבל יש דברים בכדורגל שמעבר ליכולת, יש שיקול של גיל ושיקולים נוספים שגורמים לקבלת החלטות. אהיה מאושר איפה שאני נמצא ולאן שהחיים יגלגלו אותנו, שם אני אהיה". על ליגת העל העונה, אמר זהבי: "אני מאוד אוהב את הכדורגל שלנו, אם יש ליגה אנגלית או כדורגל ישראלי בטלוויזיה אני מעדיף לראות את הליגה שלנו. יש ליגה מעניינת השנה, גם בית"ר ירושלים הצטרפה לעניינים ויש תחרות טובה למעלה".

   כל האתרים המובילים בקליק!

נגישות