ריאל מדריד - מנצ'סטר סיטי 2:1, ליון - יובנטוס 0:1 (מחצית 2)הראשונה: ריינג'רס בשמינית הגמר עם 0:1 על בראגהדיווח בצרפת: ''ניימאר סירב להתאמן לפני דורטמונד''מכתום לירוק: ג'ורדן סווינג חתם רשמית במכבי חיפהמכה לבאיירן מינכן: לבנדובסקי ייעדר ארבעה שבועותספרופולוס: ''זוסמן ואייסי כשירים, בלאק עדיין בחוץ''ישלים עשור: הוארכה כהונתו של תובע ההתאחדותבלבול: ''העתיד שלי? זה עניין אישי ביני לבין שחר''רכש מרשים: הפועל אילת החתימה את ג'ון ג'נקינסטניס: מריה שראפובה הודיעה על פרישה בגיל 32

הנהלת בלומפילד: ''תיאסר הכנסת של כל ציוד עידוד''

חמישי | | 15:22    מאת מערכת ישראל ספורט

חברת היכלי הספורט המנהלת את האצטדיון המחודש בהודעה בעקבות התנהגות הקהל בדרבי: ''כואב לנו הלב לראות איך ישנם אוהדים המשחיתים את יציעי הבית ומסכנים חיי אדם. האבטחה באצטדיון תתוגבר''

סערת אירועי בלומפילד לא נרגעת: אחרי מופע האבוקות ורימוני העשן, במהלכו הוצתו כיסאות בדרבי התל אביבי, מנהלי האצטדיון מנסים להפיק לקחים. חברת היכלי הספורט, המנהלת את האצטדיון מטעם עיריית תל אביב-יפו, הוציאה היום (חמישי) הודעה חריפה בעקבות אירועי אמש בדרבי התל אביבי.

אבוקות על כר הדשא (ישי נאמן)
בהודעה נכתב: "חברת היכלי הספורט רואה בחומרה רבה את ההתנהגות העבריינית ביציעי האוהדים של שתי הקבוצות במשחק הדרבי שהתקיים אתמול באצטדיון בלומפילד המחודש. אנו קוראים לכל הגורמים: ההתאחדות, מנהלת הליגה, המועדונים והמשטרה - לשתף פעולה ולטפל בצורה תקיפה ומערכתית במיגור ההתנהגות העבריינית ביציעים שהגיעה לכדי הפעלת אמצעי חבלה והצתה מכוונת של ציוד וכיסאות באופן מסכן חיים".

עוד נכתב: "כמי שמנהלים את האצטדיון אנו נעשה כל  שביכולתנו למנוע הישנות מקרים כאלו בעתיד. לאחר המשחק והבוקר קיימנו ישיבות חירום כדי לתחקר את האירועים הקשים והחלטנו, בתאום עם משטרת ישראל, לנקוט בצעדים מיידיים המצויים בסמכותנו על מנת למנוע סכנה לחיי אדם באצטדיון ובכלל זה: 1. תיאסר הכנסת ציוד כולל ציוד עידוד מכל סוג. 2. תתוגבר האבטחה ביציעים המועדים לפורענות. 3. החברה תדרוש ותעקוב אחרי מיצוי הדין עם העבריינים".

שריפה ביציע הפועל ת''א (ישי נאמן)
בהודעה נכתב כי "במקביל החברה תסגור מיידית את אותם אזורים שנפגעו אתמול לצורכי שיקום ותיקון הנזקים הכבדים שנגרמו וכן תבצע בדיקות בטיחות מקיפות כדי להחזיר את היציעים לכשירות. נציין בהקשר זה כי שיפוץ האצטדיון נעשה תוך הקפדה על סטנדרטים ותקני בטיחות אש מחמירים, לרבות בנוגע לכיסאות שהם דגם משופר של אלו הקיימים באצטדיונים הגדולים בארץ".

בחברת היכלי הספורט סיכמו: "כואב לנו הלב לראות איך ישנם אוהדים של הקבוצות הביתיות שלא זו בלבד שמשחיתים את יציעי הבית שלהם לאחר שהושקעו באצטדיון מאות מיליוני ש"ח, אלא אף גורמים לסיכון חיי אדם ועושים נזק גדול לציבור אוהדי הכדורגל בארץ וליכולת ליהנות מחווית צפייה בטוחה באצטדיונים".

   בקרת כניסה חכמה מבוססת ענן סלולארית !

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות