ברצלונה מחפשת ניצחון שביעי ברצף לפני הקלאסיקויונתן כהן שוב מחוץ לסגל מכבי ת''א, אלמוג יפתח?רשמית: יורגן קלופ האריך חוזה בליברפול עד 2024עד 2024: סטיבן ג'רארד האריך את חוזהו בריינג'רסשועה פצוע ולא ישחק מול רעננה, מאבוקה יהיה כשירהושג סיכום: הדרבי התל אביבי תקיים כסדרו בשבתאיגוד השופטים: השערים של מכבי ת''א נפסלו בצדקמוקי ובוטבול העפילו לגמרים, אך נפצעו ונאלצו לפרושכוכב: ''נבוא מוכנים למלחמה אמיתית על הנקודות''דיווח: לפפ סעיף סודי בחוזה שמאפשר לו לעזוב בקיץ
נבחרת פולין בטדי (הדר סגל)

למרות שפולין עלתה: לבנדובסקי צפוי לפתוח מול ישראל

שבת | | 09:36    מאת רועי ינקלוביץ

הפולנים יתארחו ב-21:45 בטדי ולמרות שהעפילו כבר ליורו, בז'צ'ק מתכוון לפתוח עם החלוץ הבכיר שלו בהרכב. כ-2,000 אוהדים פולנים מלווים את הנבחרת בירושלים ואתמול הם גדשו את מקומות הבילוי

נבחרת ישראל תארח הערב את נבחרת פולין במחזור הלפני אחרון במוקדמות היורו (שבת, 21:45, אצטדיון טדי) לאחר שהבטיחה את העפלתה לפלייאוף היורו עוד לפני ששיחקה, בעקבות ההפסד של רומניה לשבדיה 2:0.

הפולנים הגיעו ארצה בטיסת שכר, מהמטוס הוסעו ישירות לבית המלון וולדורף אסטוריה בירושלים שבו הם מתאכסנים והתקבלו שם על ידי מספר מצומצם של אוהדים, אליהם הפולנים התייחסו בכבוד רב. השחקנים חתמו לאוהדים על חולצות וגם הצטלמו עימם. הפולנים מרגישים בנח בירושלים, למרות החששות שהפגינו לפני ההמראה לישראל בעקבות ההסלמה בדרום.
 


כ-2,000 אוהדים פולנים מלווים את הנבחרת בירושלים ואתמול (שישי) גדשו את הפאבים, מסעדות וברים הפתוחים במרכז עיר הבירה. בגזרה המקצועית, בניגוד למצופה, רוברט לבנדובסקי צפוי דווקא לפתוח בחוד של נבחרתו של ייז'י בז'צ'ק. פולין כבר הבטיחה את העפלתה ליורו.

הרכב משוער: וויצ'ך שצ'ני; תומאש קדז'יורה, יאן בדנארק, קמיל גליק, ברטוש ברז'ינסקי; יאצ'ק גוראלסקי, קמיל גרוסיצקי, סבסטיאן שימונסקי, פיוטר ז'לינסקי; רוברט לבנדובסקי.

נגישות