דיווח: גוטי מועמד להחליף את לופטגי בריאל מדרידמכבי חיפה: ''אין תירוצים, רק ניצחון בא בחשבון''אוגו: ''לא הופך צעיר יותר, רוצה להבטיח את עתידי''הלך לעולמו איש המשק האגדי של מכבי תל אביבדראפיץ': ''אנחנו עדיין מחפשים את ה-DNA שלנו''בעקבות השביתה: שונתה השיטה של גביע המדינהואלוורדה: ''נעשה הכל שהפציעה של מסי לא תשפיע''יואב כץ: ''ראינו קבוצה לוחמת שעובדת על המגרש''ברעננה הודו: ''בחצי השני זה כבר לא היה כוחות''אכזבה בהפועל חדרה: ''קיבלנו סטירה מצלצלת''
ארטיום דולגופיאט על הפודיום (איגוד ההתעמלות)

מדליית כסף לדולגופיאט בגביע העולם בסלובניה

שבת | | 18:21    מאת מערכת ישראל ספורט

המתעמל הישראלי סיים שני בגמר הקרקע עם ציון של 14.950, בדיוק כמו המקום הראשון. אלכס שטילוב סיים חמישי, אופיר נצר רביעית בגמר הקפיצות. עוד אכזבה לנבחרת ההתעמלות האומנותית בספרד

המתעמל ארטיום דולגופיאט, סגן אלוף העולם בתרגיל הקרקע, זכה היום (שבת) במדליית כסף בתחרות הצ'אלנג' קאפ בקופר סלובניה בתרגיל הקרקע עם 14.950 נקודות. היפני סאטו טאקומי שזכה במדליית הזהב בתחרות השיג ניקוד זהה לזה של ארטיום – 14.950 נקודות. אלכס שטילוב עם 13.800 נקודות סיים במקום החמישי.

המתעמלת אופיר נצר, המתאוששת מפציעה קשה בברך, סיימה רביעית בתרגיל הקפיצות עם 13.750 נקודות, ציון זהה למתעמלת מסלובניה קיסליף שזכתה במדליית הארד. מחר יופיע אנדריי מדבדב בגמר הקפיצות. יש לציין כי המתעמלים הישראלים מתכוננים לאליפות אירופה שתהיה באוגוסט בגלאזגו, סקוטלנד.

בתוך כך, אחרי הופעה מאכזבת מאוד אמש, גם היום נבחרת ההתעמלות האמנותית הופיעה באליפות אירופה בגוואדלחרה שבספרד. הפעם הנבחרת רשמה ציון של 16.550 נקודות בתרגיל המשולב של חבלים וכדורים. גם הפעם הנבחרת של אירה ויגדורצ’יק לא נראתה טוב כאשר המתעמלות הפילו פעמיים את המכשירים.

מעבר לניקוד הנמוך, הנבחרת פספסה את ההזדמנות להעפיל למשחקי אירופה שיהיו במינסק בעוד כשנה. כזכור, אמש הנבחרת דורגה במקום ה-17 הכללי, אחרי הופעה חלשה בתרגיל החישוקים. יש לציין כי התחרות האישית באליפות תצא מחר לדרך בהשתתפות המתעמלת הבכירה של ישראל לינוי אשרם, שתנסה לחזור לפודיום. גם ניקול זליקמן תצטרף לתחרויות.

נגישות