חי מליגת האלופות: מנצ'סטר יונייטד - יובנטוס 1:0 (מחצית 2)יצאו מהמשבר: 0:2 לבאיירן מינכן על א.א.ק אתונהשמרו על הבית: הפועל חולון גברה 68:72 על פאוקמסתמן: יצחק אספה יואשם בהריגה ולא בהפקרהמוקדמות היורו: נבחרת הנערים עלתה לשלב העיליתמכבי ת''א התאמנה בנהריה, פרץ: ''האווירה טובה''שחר שוחח עם אלאך, ההחלטה לגבי רוטן בקרובהטריאתלט הצעיר שחולם בגדול: הכירו את ינאי דבירליאור אליהו: ''יש לנו תלכיד מאוד מיוחד בקבוצה''האיגוד: השביתה הסתיימה, המנהלת: לא פחות מהזוי
אירה ויגדורצ'יק (באדיבות הוועד האולימפי)

אירה ויגדורצ'יק הודחה מתפקידה כמאמנת הנבחרת

שני | | 19:20    מאת מערכת ישראל ספורט

בישיבת איגוד ההתעמלות הצביעו על הדחת המאמנת, זאת לאחר שהצעה דומה נפלה לפני כחודש, ויחפשו לה תפקיד אחר בענף. ריסנזון הגיעה לתמוך בויגדורצ'יק: ''רק בישראל לא מכבדים מאמנים''

אירה ויגדורצ'יק הודחה מתפקידה כמאמנת נבחרת ההתעמלות, כך נקבע היום (שני) בישיבת האיגוד החודשית. היו"ר רמי פלד וחברי האיגוד החליטו להוציא לפועל את התכנית שהועלתה ב-31 ביולי, לפיה ויגדורצ'יק תסיים את תפקידה כמאמנת ותעבור לניהול מקצועי.

"הנהלת איגוד ההתעמלות אישררה הערב את ההחלטה מישיבתה בחודש יולי", נמסר מהאיגוד. "הוקמה ועדה מיוחדת שתדון בהגדרת תפקידיה של אירה ויגדורצ'יק באיגוד, בשים לב לכישוריה, קשריה ויכולותיה. במקביל ייצא קול קורא למינוי מאמנות חדשות והקמת ועדת איתור לנושא. עד לקבלת החלטות רשמיות המצב הנוכחי בנבחרת יימשך כרגיל".

מחוץ לישיבה התכנסו מתעמלות עבר של ויגדורצ'יק שבאו להביע תמיכה במאמנת, בהן אימהות של מתעמלות וגם אירה ריסנזון שאמרה: "השקרים שמפיצים על אירה וההתנהגות הזו נגדה חורים לי. רזי פלד לא היה בתחום הספורט בחייו. זה הזוי לצפות מנבחרת להביא הישגים בתוך ארבעה חודשים. רק בישראל לא מכבדים מאמן על כשהוא מחליט לא לצאת לתחרויות. היא מאמנת אגדה".

נגישות