בכר: ''משוחח עם בן זקן, הוא מתמודד יפה בבית''ר''סרג'י רוברטו האריך חוזה, ארתור בדרך לבארסהבן זקן: ''העונה כבר ניצחנו איפה שלא ניצחנו בעבר''קהת: ''צריך להבין שאנחנו מתמודדים נגד הירידה''דיווח: יאניק קראסקו בדרך לחתימה בליגה הסינית''כל ניצחון יכול לחזק אותי לקראת אליפות אירופה''תורג'מן: ''מול עכו שיחקנו כמו שמשחקים בקזינו''ניר קלינגר: ''אנחנו בכדורגל בשביל משחקים כאלה''ג'ורדי קרויף: ''הפועל חיפה? זה משחק על 6 נקודות''דראפיץ': ''מול הפ' חיפה הלכנו שני צעדים אחורה''
בספק למכבי נתניה. ז'אורז'יניו (ליאת אבשלומי)

צרות לבית''ר: עזרא וז'אורז'יניו בספק למשחק מול נתניה

שישי | | 13:08    מאת מערכת ישראל ספורט

הקשר סובל מרגישות בברך, הברזילאי נטש את האימון היום בשל כאבים במפשעה - ועדיין לא ברור האם השניים יהיו כשירים ליום שני. בן זקן ל''רדיו ירושלים'': ''אלי טביב? אני מדבר רק עם אוחנה''

אחרי שלושה משחקים ללא ניצחון, בית"ר ירושלים תפגוש ביום שני (21:00) את הקבוצה החמה ביותר בליגה - יחד עם הפועל חיפה, מכבי נתניה. עם זאת, נראה שהמאמן בני בן זקן ייאלץ ככל הנראה להסתדר ללא שני שחקנים חשובים, חן עזרא וז'אורז'יניו.

הקשר התלונן על כאבים בברכו לקראת סוף האימון היום (שישי), כאשר הוא סוחב איתו רגישות בעקבות מכה שספג במשחק האימון מול מרמורק ובקבוצה מקווים שיהיה כשיר להתמודדות. הקשר הברזילאי סובל מכאבים במפשעה ונטש את האימון, כאשר במועדון יעשו מאמצים להכשירו.

לא מתרגש. בני בן זקן (ליאת אבשלומי)
המאמן בני בן זקן נשאל בראיון ל"רדיו ירושלים" לגבי ההתערבות של אלי טביב בצד המקצועי ואמר: "אצלי זה עוד לא קרה. אני מדבר רק עם אלי אוחנה, הוא עוזר לי מאוד. איך אני עושה שאצלי זה יסתיים אחרת ממאמנים אחרים? זה אתגר של כל המועדון ביחד ולא רק שלי. אם אוחנה וטביב יבקשו להתערב, נדע לקבל את ההחלטות ביחד. בעל הבית היום הוא בעל הממון ויש לו אמירה, אוי ואבוי אם לא תהיה לו".

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות