ליגת האלופות חוזרת: 10 הגדולות בתולדות המפעלסבע: ''מחכה להרעיד את המדינה עם הפועל ב''ש''מומחי הווינר: מנצ'סטר סיטי תזכה בליגת האלופותצ'לסי והקונגרס היהודי העולמי נאבקים בגענותכספי הוצג בממפיס: ''יכולים לקרות פה דברים טובים''עאיד חבשי יהיה כשיר למכבי פ''ת, סומא יקבל דקותכץ: ''אנחנו קבוצה לוחמת'', אז'ובל: ''פתיחה חלומית''דן איינבינדר: ''חזרתי למקום שטבעי לי בו ונח לי בו''סגל: ''ההצעה הגיעה בתזמון הכי לא נוח בעולם''אלונה ברקת: ''שינינו את המדיניות כי לא התקדמנו''
מתרכז בקבוצה. יוסי אבוקסיס (אסף הופמן)

יוסי אבוקסיס: ''בכל משחק צריך להאמין, אסור לנו לוותר''

שישי | | 12:32    מאת גבי גל

מאמן בני יהודה דיבר לקראת המשחק ביום ראשון מול מכבי ת''א והוסיף: ''תמיד באים כדי לעשות משהו''. על המועמדות שלו לאימון הנבחרת אמר: ''כולי עסוק בהצלחת הקבוצה, אני לא רוצה לצאת מפוקוס''

בבני יהודה החלו להתאמן לקראת משחק הליגה מול מכבי תל אביב (ראשון, 20:15) בסגל מלא רק ביום רביעי, כשחצי הרכב חזר מהנבחרות השונות - מתן חוזז, אליאל פרץ ויונתן כהן מהנבחרת הצעירה, נריוס ולאסקיס ואמיליוס זובאס מנבחרת ליטא. בקבוצה אין פצועים או נעדרים, כשהקפטן איציק עזוז, צפוי לחזור אחרי שריצה עונש הרחקה. יוסי אבוקסיס שוקל לפתוח במערך שונה של 3 בלמים לאור היריבה הקשה. 

המאמן אמר לקראת המשחק: "בארץ כל שבוע מדברים על תקופה טובה ותקופה לא טובה. זה נכון שאנחנו באים עם שני ניצחונות וזה היה מאוד חשוב לנו, במיוחד אחרי שלא רצינו להתקרב לתחתית, מה שהיה קורה במקרה של הפסד מול רעננה. במשחק האחרון אמנם ניצחנו רק בדקה ה-90, אבל היינו מאוד מאורגנים וזה היה משחק חשוב עבורנו". על כך שבקבוצה משחקים חמישה מושאלים ממכבי תל אביב - מתן חוזז, מאוויס צ'יבוטה, יונתן כהן, מרסלו ואליאל פרץ: "הם מאוד רוצים להצליח אצלנו ובטח מול קבוצה שהם שיחקו בה. לא חשבתי על זה ולא דיברתי איתם על זה ספציפית, זה מעניין כי יש לנו הרבה שחקנים ממכבי תל אביב, אבל מבחינתי כל שחקן שמשחק צריך לעשות את העבודה שלו, לא משנה מאיפה הוא בא".

יפגוש את קבוצת האם. מאוויס צ'יבוטה (אסף הופמן)
על היריבה, אמר המאמן: "אנחנו יודעים שמכבי תל אביב קבוצה טובה מאיתנו והיא פייבוריטית, אבל בכדורגל לא מוותרים ובכל משחק צריך להאמין. עשינו כבר תוצאות טובות העונה מול קבוצות חזקות מאיתנו ואנחנו באים בגישה הזו. קבוצה שלא מאמינה שלא תבוא למגרש בכלל, אנחנו מאמינים שאפשר לעשות תוצאה טובה. כשאתה בא למשחקים כאלה באופן טבעי אתה משחק יותר מאחור וסוגר, אבל לא תמיד זה טוב ואם אתה לא מרוכז בהתחלה אתה מוצא את עצמך רודף אחרי קבוצה כזו. נצטרך לבוא מאוד חכמים ומרוכזים ולהוציא את מכבי מהמשחק המסודר שלה. אנחנו באים לכל משחק במטרה לעשות משהו”.

לסיום נשאל אבוקסיס על מועמדותו לאימון נבחרת ישראל והבהיר: "כולי עסוק בהצלחה של בני יהודה. קראתי ושמעתי, אבל יש לנו כל כך הרבה עבודה בקבוצה ואני לא רוצה לצאת מפוקוס. אותי מעניין רק שבני יהודה תצליח". הכתומים מדורגים במקום התשיעי בטבלה עם שמונה נקודות. 

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות