דיווח חי: הגרלת שמינית גמר ליגת האלופותדיווח: ''אלברט סטייפנברח מועמד לאמן את מכבי חיפה''יורגן קלופ שוב שמט נקודות - וזעם על התקשורת בסיוםקטטה אלימה בחדר ההלבשה, מוריניו נפגע מבקבוק מיםמסי השווה את שיאו של מולר, ואלוורדה: ''נורמלי עבורו''אבידור חוזר להרכב, ניניס איחר לאימון ונזרק מהסגלהלם בעכו: ''זה היה המשחק החלש ביותר שלנו העונה''גוזלן: ''אנחנו שואפים ורוצים להגיע לפלייאוף העליון''נעים תקף את כליבאת: ''שחקן לא מחויב ולא ממושמע''בן ביטון: ''מה זה אלופת הסיבוב? מה זה ייתן לנו במאי?''
נבחרת הנערים של ישראל (ההתאחדות לכדורגל)

נבחרת הנערים פותחת את מוקדמות אליפות אירופה

שישי | | 11:38    מאת מערכת ישראל ספורט

החבורה של גדי ברומר תתמודד היום מול טורקיה ובהמשך תפגוש גם את צ'כיה וארמניה. שתי הראשונות בבית יעפילו לשלב הבא, גם ארבע הנבחרות הטובות ביותר מהמקום השלישי יעלו לשלב העילית

נבחרת הנערים א' גיל 17 של ישראל תפתח היום (שישי) את השתתפותה במשחקי מוק' אליפות אירופה. הנבחרת שובצה לבית 3 והמשחקים יתקיימו בצ'כיה. היום כאמור, תתמודד ישראל מול טורקיה, בשני מול צ'כיה, ובחמישי תסיים את שלב המוקדמות מול ארמניה. שתי הנבחרות שתסיימנה בראשות כל בית + 4 הנבחרות הטובות ביותר מהמקום השלישי, ימשיכו לשלב העילית.

הסגל המלא

שוערים: שריף כיוף (מכבי חיפה), מגן גלנטי (מכבי פתח תקווה).

הגנה: גיא חקים (בני יהודה), בן כהן (הפועל תל אביב), רוני לאופר (מכבי חיפה), אופיר רוט (מכבי פתח תקווה), חן חנן ביטון (מכבי חיפה), לירן כהן (הפועל ברר שבע).

קישור: אושר אלמו (הפועל תל אביב), עמית מאיר (הפועל תל אביב), נדב אביב נידם (מכבי תל אביב), איברהים ג'ואברה (מכבי חיפה), עומרי רם (מכבי תל אביב), עידו שחר (מכבי תל אביב), מוחמד גאדיר (מכבי חיפה), דן לוגסי (מכבי תל אביב).

התקפה: ליאל עבדה (מכבי פתח תקווה), אופק עובדיה (הפועל תל אביב), אושר דוידה (הפועל תל אביב), אייל אינברום (מכבי פתח תקווה).

   כל האתרים המובילים בקליק!

נגישות