ליגת האלופות חוזרת: 10 הגדולות בתולדות המפעלסבע: ''מחכה להרעיד את המדינה עם הפועל ב''ש''מומחי הווינר: מנצ'סטר סיטי תזכה בליגת האלופותצ'לסי והקונגרס היהודי העולמי נאבקים בגענותכספי הוצג בממפיס: ''יכולים לקרות פה דברים טובים''עאיד חבשי יהיה כשיר למכבי פ''ת, סומא יקבל דקותכץ: ''אנחנו קבוצה לוחמת'', אז'ובל: ''פתיחה חלומית''דן איינבינדר: ''חזרתי למקום שטבעי לי בו ונח לי בו''סגל: ''ההצעה הגיעה בתזמון הכי לא נוח בעולם''אלונה ברקת: ''שינינו את המדיניות כי לא התקדמנו''
שחר צוברי ביפן (האתר הרשמי)

פספס מדליה בנקודה אחת: צוברי סיים רביעי באליפות העולם

שבת | | 11:32    מאת מערכת ישראל ספורט

הגולש הישראלי סיים במקום החמישי בשיוט המדליות, וחתם את אליפות העולם עם 69 נקודות, נקודה בלבד יותר מגאו שקטף את הארד: ''מסיים את העונה עם חיוך גדול. אחרי אליפות קשה, מסתכל על הצד החיובי''

הגולש שחר צוברי סיים הבוקר (שבת) במקום הרביעי בכללי באליפות העולם בגלשני RSX  שננעלה באנושימה, יפן. צוברי זינק הבוקר לשיוט המדליות אותו סיים במקום החמישי ופספס בנקודה אחת בלבד את מדליית הארד, לאחר שצבר 69 נקודות שליליות בעוד שגולש מסין, שסיים במדל רייס במקום ה-8, הקדים אותו בסיכום הכללי עם 68 נקודות שליליות.

צוברי פרסם בסיום התחרות סטטוס בעמוד הפייסבוק שלו בו סיכם עונה ארוכה של פציעות, לימודים ותחרות קשה מאד. צוברי מסר: "אחרי עונה ארוכה של פציעות, אוניברסיטה ואליפות קשה, אני מסתכל על הצד החיובי ומסיים את העונה עם חיוך גדול. תודה גדולה למתן ברוש ולנתי אבידן שגרמו לי להזיע".

אופק אלימלך זכה הבוקר במדליית ארד באליפות העולם בגלשני RSX  עד גיל 21 ורשם את הישגו הגדול ביותר עד כה בזירה הבינלאומית. אופק, מהמרכז הימי באילת, דורג בנוסף במקום ה- 24 בכללי וסיים עם 183 נקודות שליליות. אופק אלימלך סיכם את התחרות ואמר: "שנה של עבודה קשה בנבחרת ישראל תחת המאמן יאיר סוארי הסתיימה בהצלחה גדולה. אני גאה מאד לסיים שלישי באליפות העולם עד גיל 21". 

יואב עומר סיים 31 בכללי ו-6 עד גיל 21,  תום ראובני 46 בכללי ו-12 עד גיל 21 וסער מינץ 48 בכללי מבין 102 גולשים ו-13 עד גיל 21. בין הנשים, דורגה נגה גלר 15 בכללי לפני הדר הלר שתפסה את המקום ה-17. מאיה מוריס סיימה 32 בכללי ו-7 עד גיל 21 וקטי ספיצ'קוב 33 בכללי ו-8 עד גיל 21.

נגישות