פופוביץ': ''שינינו את הגישה מ'אנחנו מסכנים' ל'לכו לעזאזל'''פטר בוס זוכה לגיבוי, המאמן הודה: ''ספגנו שערים מגוחכים''ניצחון רביעי ברצף לקליבלנד, קאמבק לספרס מול אוקלהומהעל הבאזר: 93:95 לפנרבחצ'ה על צסק''א מוסקבה בהארכהרק 1:1 למונאקו מול אמיין, סנט אטיין הפסידה גם ללא אוסקרהאחרון של פטר בוס? דורטמונד הפסידה 2:1 בחוץ לשטוטגרטאוי לבושה: פלסטין תעבור לראשונה את ישראל בדירוג פיפ''אטניס בכיסאות גלגלים: אדם ברדיצ'בסקי אלוף ישראל ל-2017כדוריד: רמת השרון גברה 25:30 על זיביניצה, הגומלין מחרפחות משבוע אחרי שחתם: אחמד ניבינס שוחרר מהפועל ת''א
התפטר. אלי כהן (ליאת אבשלומי)

פארסה גדולה בבית''ר ירושלים: אלי כהן התפטר מתפקידו

רביעי | | 19:51    מאת רועי ינקלוביץ

אחרי 10 ימים בלבד בתפקיד, ראיון שהעניק היועץ המקצועי עורר סערה גדולה לאחר ש''השריף'' אמר שלא ירצה להביא שחקן ערבי לקבוצה. כהן נפגש עם אלי אוחנה וביקש ממחזיק זכויות הניהול להתפטר - וכך היה

טלטלה בבית"ר ירושלים: עשרה ימים בלבד לאחר שמונה לתפקיד היועץ המקצועי, אלי כהן, התפטר הערב (רביעי) מתפקידו לאחר הסערה שנוצרה בעקבות ההתבטאויות שלו בראיון ל"ידיעות אחרונות". הדברים שעוררו סערה נאמרו לאחר שהוזכר כי הוא אימן את הקבוצה בתקופת שני השחקנים הצ'צ'נים סדאייב וקדאייב: "אני אדם ריאלי. חוויתי על בשרי מה קרה כשהגיעו שחקנים מוסלמים לפני חמש שנים (פרשת הצ'צ'נים), ולכן לא אקח לבית"ר שחקן מוסלמי. היו לי הרבה שחקנים ערבים ומוסלמים בקבוצות שבהן אימנתי. מי שטיפש ורוצה להדביק לי תווית של גזען בעקבות כך, שיגיד מה שהוא רוצה".

אלי כהן בבית וגן (דוברות בית''ר ירושלים)
מהמועדון נמסר: "מחזיק זכויות הניהול בבית"ר ירושלים אלי אוחנה נפגש הערב עם היועץ המקצועי של בית״"ר ירושלים אלי כהן בעקבות הדברים שאמר אל כהן בראיון שפורסם הבוקר ב'ידיעות אחרונות'. אלי כהן התנצל בפני אלי אוחנה על הדברים והציע את התפטרותו. לנוכח הדברים שנאמרו, אלי אוחנה קיבל את התפטרותו של אלי כהן". רק ביום שני האחרון ישבו "שלושת האלים" - טביב, אוחנה וכהן - יחד ביציע הכבוד באצטדיון המושבה, בניצחון המרשים 1:2 על מכבי פתח תקווה ונראו מתואמים מתמיד. אבל סדרת הראיונות של היועץ המקצועי והאמירה לגבי החתמת שחקן ערבי בבית"ר זעזעו שוב את הספינה הירושלמית, שלושה ימים לפני המשחק החשוב מול הפועל חיפה (שבת, 20:30).

מהקואליציה לגזענות נמסר בתגובה על ההתפטרות של אלי כהן אחרי ההתבטאות הגזענית שלו: "ההחלטה של אלי אוחנה מבורכת וממנה משתמע כי בית"ר ירושלים בדרך הנכונה להילחם בגזענות והבעלים טביב והמנהל אוחנה לא מתפשרים ולא מרפים וזה חשוב מאוד. אנו מקווים שאכן בבית"ר יוכלו להשתלט על המצב וכן יצרפו שחקנים ערבים. אין ספק כי כדורגל הינו משחק שנועד בין היתר לטפח שותפות הן ספורטיבית והן במישורים האחרים, אנחנו בדעה כי שילובו של שחקן ערבי בביתר יתרום להצלחת הקבוצה וישנה דעות בקרב הקהל וזה צעד מתבקש".

   הילו ישראל: המוצר שמשנה את חוקי המשחק, בתחום הבריאות!

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות