הערב בליגת העל: קרב תחתית לוהט בנס ציונהואלוורדה: ''סבלתי ממסי כיריב, אבל עכשיו אני נהנה''לאחר ששוב ביקש לעזוב: שגב הודח מתפקיד הקפטןזינדין זידאן חוגג: ''השחקנים היו זקוקים למשחק כזה''הודלפה תמונה של אלכסיס סאנצ'ס במדי יונייטדבנין יערוך בכורה בסכנין: ''באתי עם הרבה מאוד רעב''בית''ר י-ם רוצה להיצמד למוליכות, סגל חסר לבן זקןפדרר טייל לרבע גמר אוסטרליה, יפגוש את ברדיךדובב גבאי: ''שער השוויון המהיר הרס את המשחק''קרויף מנמיך ציפיות: ''עוד לא השלמנו את העבודה''
נורית בזדסקי (DETLEV SEYB ,באדיבות מרכז דניאל לחתירה)

חתירה: נורית בזסקי שישית באליפות אירופה עד גיל 23

ראשון | | 15:45    מאת מערכת ישראל ספורט

הישג נהדר לאלופת ישראל בחתירה באליפות עד גיל 23, אחרי שחצתה את קו הסיום לאחר 08:41.31 דקות: ''זה יום אדיר עבורי''. מאמנה אולג גונרובסקי מבטח: ''זו רק ההתחלה''

אלופת ישראל, נורית בזדסקי ממרכז דניאל לחתירה, חתרה היום (ראשון) בגמר אליפות אירופה עד גיל 23, וחצתה עם סירתה את קו סיום 2,000 המטרים במקום השישי, בזמן של 08:41.31 דקות. בכך הייתה לחותרת האולימפית הראשונה בהיסטוריה להציב את ישראל בפסגה האירופית לנשים. במדליית הזהב ובתואר אלופת אירופה זכתה החותרת פסקל ווקר משוויץ, שהיא גם סגנית אלופת העולם.

בזדסקי (22), המדורגת עשירית בעולם, מתאמנת לסירוגין באגם גבירטה שבאיטליה ובמרכז דניאל לחתירה בתל אביב: "עלינו לתחרות בתנאי מזג אויר מאד הפכפכים, שדרשו כיוונון מחדש של הסירה והחלפת משוטים ב'דקה ה-90' לפני הירידה למים. קיבלתי המון עזרה מהמאמן והצוות המקצועי, יחד עם תמיכה ופרגון מהחברים במועדון ומהקולגות בענף, ומדרבן מאד לדעת שרוצים בהצלחתי. יום אדיר עבורי".

נורית בזדסקי (DETLEV SEYB ,באדיבות מרכז דניאל לחתירה)
מאמנה, אולג גונורובסקי ממרכז דניאל לחתירה, סיכם: "היה גמר צמוד, מאתגר,תחרות קשה מאד, בתנאי רוח וגלים. אני מאושר מהעלייה ההיסטורית לגמר אליפות אירופה. עבור נורית זו רק ההתחלה". באליפות, הנערכת באגם קרושוויצה שבפולין, התחרו בסירות יחיד גם אלוף ישראל, עומרי שנצר (19), שסיים במקום ה- 16, והישראלי הבכיר במשקל קל, יואב זיבצנר, (19) שסיים במקום ה-14.

נגישות