פופוביץ': ''שינינו את הגישה מ'אנחנו מסכנים' ל'לכו לעזאזל'''פטר בוס זוכה לגיבוי, המאמן הודה: ''ספגנו שערים מגוחכים''ניצחון רביעי ברצף לקליבלנד, קאמבק לספרס מול אוקלהומהעל הבאזר: 93:95 לפנרבחצ'ה על צסק''א מוסקבה בהארכהרק 1:1 למונאקו מול אמיין, סנט אטיין הפסידה גם ללא אוסקרהאחרון של פטר בוס? דורטמונד הפסידה 2:1 בחוץ לשטוטגרטאוי לבושה: פלסטין תעבור לראשונה את ישראל בדירוג פיפ''אטניס בכיסאות גלגלים: אדם ברדיצ'בסקי אלוף ישראל ל-2017כדוריד: רמת השרון גברה 25:30 על זיביניצה, הגומלין מחרפחות משבוע אחרי שחתם: אחמד ניבינס שוחרר מהפועל ת''א
נורית בזדסקי (DETLEV SEYB ,באדיבות מרכז דניאל לחתירה)

חתירה: נורית בזסקי שישית באליפות אירופה עד גיל 23

ראשון | | 15:45    מאת מערכת ישראל ספורט

הישג נהדר לאלופת ישראל בחתירה באליפות עד גיל 23, אחרי שחצתה את קו הסיום לאחר 08:41.31 דקות: ''זה יום אדיר עבורי''. מאמנה אולג גונרובסקי מבטח: ''זו רק ההתחלה''

אלופת ישראל, נורית בזדסקי ממרכז דניאל לחתירה, חתרה היום (ראשון) בגמר אליפות אירופה עד גיל 23, וחצתה עם סירתה את קו סיום 2,000 המטרים במקום השישי, בזמן של 08:41.31 דקות. בכך הייתה לחותרת האולימפית הראשונה בהיסטוריה להציב את ישראל בפסגה האירופית לנשים. במדליית הזהב ובתואר אלופת אירופה זכתה החותרת פסקל ווקר משוויץ, שהיא גם סגנית אלופת העולם.

בזדסקי (22), המדורגת עשירית בעולם, מתאמנת לסירוגין באגם גבירטה שבאיטליה ובמרכז דניאל לחתירה בתל אביב: "עלינו לתחרות בתנאי מזג אויר מאד הפכפכים, שדרשו כיוונון מחדש של הסירה והחלפת משוטים ב'דקה ה-90' לפני הירידה למים. קיבלתי המון עזרה מהמאמן והצוות המקצועי, יחד עם תמיכה ופרגון מהחברים במועדון ומהקולגות בענף, ומדרבן מאד לדעת שרוצים בהצלחתי. יום אדיר עבורי".

נורית בזדסקי (DETLEV SEYB ,באדיבות מרכז דניאל לחתירה)
מאמנה, אולג גונורובסקי ממרכז דניאל לחתירה, סיכם: "היה גמר צמוד, מאתגר,תחרות קשה מאד, בתנאי רוח וגלים. אני מאושר מהעלייה ההיסטורית לגמר אליפות אירופה. עבור נורית זו רק ההתחלה". באליפות, הנערכת באגם קרושוויצה שבפולין, התחרו בסירות יחיד גם אלוף ישראל, עומרי שנצר (19), שסיים במקום ה- 16, והישראלי הבכיר במשקל קל, יואב זיבצנר, (19) שסיים במקום ה-14.

   הילו ישראל: המוצר שמשנה את חוקי המשחק, בתחום הבריאות!

נגישות