הערב בליגת העל: קרב תחתית לוהט בנס ציונהואלוורדה: ''סבלתי ממסי כיריב, אבל עכשיו אני נהנה''לאחר ששוב ביקש לעזוב: שגב הודח מתפקיד הקפטןזינדין זידאן חוגג: ''השחקנים היו זקוקים למשחק כזה''הודלפה תמונה של אלכסיס סאנצ'ס במדי יונייטדבנין יערוך בכורה בסכנין: ''באתי עם הרבה מאוד רעב''בית''ר י-ם רוצה להיצמד למוליכות, סגל חסר לבן זקןפדרר טייל לרבע גמר אוסטרליה, יפגוש את ברדיךדובב גבאי: ''שער השוויון המהיר הרס את המשחק''קרויף מנמיך ציפיות: ''עוד לא השלמנו את העבודה''
לינוי אשרם מאושרת הערב (עמית שיסל, פזארו איטליה)

הישג היסטורי: ארד לאשרם בקרב רב באליפות העולם

שישי | | 21:40    מאת מערכת ישראל ספורט

הישראלית הפכה לראשונה שעולה על הפודיום בגמר הקרב-רב, אחרי שקיבלה ציונים גבוהים בתרגילי הסרט, החישוק והכדור. זו המדליה השנייה שלה בתחרות, אחרי שזכתה בארד גם בגמר הסרט

הישג ענק למתעמלת הישראלית לינוי אשרם שזכתה הערב (שישי) במדליית הארד בקרב רב, במסגרת אליפות העולם 2017 שמתקיימת בפזארו, איטליה. אשרם בת ה-18 הפכה כבר אתמול לישראלית השנייה שזוכה במדליה באליפות העולם - אחרי נטע ריבקין - עם ארד בתרגיל הסרט. היום היא התעלתה על עצמה וזכתה בארד בתחרות הקרב רב היוקרתית. מדובר כמובן במיקום השיא של ישראל בקרב רב, כאשר הקודם היה שייך לאותה ריבקין לפני שנתיים.
 


אשרם פתחה את הגמר עם תרגיל הסרט, עליו קיבלה 17.100 נקודות. התרגיל השני שלה היה תרגיל החישוק, אחד משני התרגילים החזקים שלה, היא ביצעה אותו באופן נקי ויפהפה וזכתה לציון הגבוה של 18.375 נקודות. התרגיל הבא של הישראלית היה הכדור, וגם אותו אשרם ביצעה נהדר והשופטות העניקו לה ציון של 17.400. לאחר שלושה מכשירים, דורגה הישראלית במקום השלישי הכללי והיא התייצבה לתרגיל הרביעי והאחרון שלה, האלות. שם הייתה לה נפילה של אחת האלות, שגרמה להורדה בציון, אך בכל זאת היא קיבלה ציון גבוה של 17.150 , מה שהעניק לה את הציון הכללי של 70.025 ואת המקום השלישי והיוקרתי. כצפוי דינה אברינה מרוסיה הוכתרה לאלופת העולם, ואחותה התאומה ארינה זכתה בכסף.

 


על זכייתה במדליית הארד בקרב רב באליפות העולם בהתעמלות אומנותית בפזארו, איטליה תקבל לינוי אשרם מענק מיוחד של 60 אלף ש"ח מהקרן המשותפת לוועד האולימפי בישראל, משרד התרבות והספורט והמועצה להסדר ההימורים בספורט. המאמנות לנה קופילנקו ואיילת זוסמן מחצית מהסכום. בנוסף, עוברת לסגל הזהב של היחידה לספורט הישגי, הזרוע המקצועית של הוועד האולימפי בישראל, עם מילגה חודשית של 8500 ש"ח בחודש.

נגישות