פופוביץ': ''שינינו את הגישה מ'אנחנו מסכנים' ל'לכו לעזאזל'''פטר בוס זוכה לגיבוי, המאמן הודה: ''ספגנו שערים מגוחכים''ניצחון רביעי ברצף לקליבלנד, קאמבק לספרס מול אוקלהומהעל הבאזר: 93:95 לפנרבחצ'ה על צסק''א מוסקבה בהארכהרק 1:1 למונאקו מול אמיין, סנט אטיין הפסידה גם ללא אוסקרהאחרון של פטר בוס? דורטמונד הפסידה 2:1 בחוץ לשטוטגרטאוי לבושה: פלסטין תעבור לראשונה את ישראל בדירוג פיפ''אטניס בכיסאות גלגלים: אדם ברדיצ'בסקי אלוף ישראל ל-2017כדוריד: רמת השרון גברה 25:30 על זיביניצה, הגומלין מחרפחות משבוע אחרי שחתם: אחמד ניבינס שוחרר מהפועל ת''א
לינוי אשרם מאושרת הערב (עמית שיסל, פזארו איטליה)

הישג היסטורי: ארד לאשרם בקרב רב באליפות העולם

שישי | | 21:40    מאת מערכת ישראל ספורט

הישראלית הפכה לראשונה שעולה על הפודיום בגמר הקרב-רב, אחרי שקיבלה ציונים גבוהים בתרגילי הסרט, החישוק והכדור. זו המדליה השנייה שלה בתחרות, אחרי שזכתה בארד גם בגמר הסרט

הישג ענק למתעמלת הישראלית לינוי אשרם שזכתה הערב (שישי) במדליית הארד בקרב רב, במסגרת אליפות העולם 2017 שמתקיימת בפזארו, איטליה. אשרם בת ה-18 הפכה כבר אתמול לישראלית השנייה שזוכה במדליה באליפות העולם - אחרי נטע ריבקין - עם ארד בתרגיל הסרט. היום היא התעלתה על עצמה וזכתה בארד בתחרות הקרב רב היוקרתית. מדובר כמובן במיקום השיא של ישראל בקרב רב, כאשר הקודם היה שייך לאותה ריבקין לפני שנתיים.
 


אשרם פתחה את הגמר עם תרגיל הסרט, עליו קיבלה 17.100 נקודות. התרגיל השני שלה היה תרגיל החישוק, אחד משני התרגילים החזקים שלה, היא ביצעה אותו באופן נקי ויפהפה וזכתה לציון הגבוה של 18.375 נקודות. התרגיל הבא של הישראלית היה הכדור, וגם אותו אשרם ביצעה נהדר והשופטות העניקו לה ציון של 17.400. לאחר שלושה מכשירים, דורגה הישראלית במקום השלישי הכללי והיא התייצבה לתרגיל הרביעי והאחרון שלה, האלות. שם הייתה לה נפילה של אחת האלות, שגרמה להורדה בציון, אך בכל זאת היא קיבלה ציון גבוה של 17.150 , מה שהעניק לה את הציון הכללי של 70.025 ואת המקום השלישי והיוקרתי. כצפוי דינה אברינה מרוסיה הוכתרה לאלופת העולם, ואחותה התאומה ארינה זכתה בכסף.

 


על זכייתה במדליית הארד בקרב רב באליפות העולם בהתעמלות אומנותית בפזארו, איטליה תקבל לינוי אשרם מענק מיוחד של 60 אלף ש"ח מהקרן המשותפת לוועד האולימפי בישראל, משרד התרבות והספורט והמועצה להסדר ההימורים בספורט. המאמנות לנה קופילנקו ואיילת זוסמן מחצית מהסכום. בנוסף, עוברת לסגל הזהב של היחידה לספורט הישגי, הזרוע המקצועית של הוועד האולימפי בישראל, עם מילגה חודשית של 8500 ש"ח בחודש.

   הילו ישראל: המוצר שמשנה את חוקי המשחק, בתחום הבריאות!

נגישות