ענפים אחריםענפים נוספים

MMA: גמר אליפות ישראל קבע את סגל הנבחרת לאליפות אירופה

טל דיין הכניע את ליהוא הררי בקרב המרכזי ב-70 ק''ג עד גיל 21, דניאל צ'ובר סגר שנה מושלמת ב-70 ק''ג בוגרים. 11 אלופים חדשים הוכתרו והם ירכיבו ביחד עם עוד שתי ספורטאיות את נבחרת ישראל לשנת 2024

גמר אליפות ישראל של איגוד ה-MMA התקיים אמש (חמישי) באולם מכבים בפתח תקווה לעיניי קהל רחב שעודד לאורך כל האירוע. 11 אלופים חדשים הוכתרו והם ירכיבו ביחד עם עוד שתי ספורטאיות את נבחרת ישראל לשנת 2024, שתצא ב-29 במרץ לאליפות אירופה בסרביה.

הקרב המרכזי סיפק את הסחורה בענק. טל דיין זכה באליפות ב-70 ק"ג U21 כשניצח את ליהוא הררי, שהגיע להתמודדות באלוף המכהן. שני הלוחמים זכו לעידוד חם לאורך כל הקרב, בקרב שהלך לשני הצדדים עד שבמהלך הסיבוב השני דיין הצליח להשיג את החניקה האחורית וגרם להררי להיכנע. דיין חוזר לנבחרת ישראל לאחר היעדרות של שנה וינסה להשאיר חותם גם באליפות אירופה.

טל דיין מכניע את ליהוא הררי (יפעת ירושלמי, איגוד ה-MMA בישראל)

בקרב הלפני מרכזי דניאל צ'ובר סגר שנה מושלמת וזכה באליפות ב-70 ק"ג בוגרים עם ניצחון בהחלטת שיפוט אחידה מול יגל דנוס. הקהל נהנה מהתמודדות של שני לוחמים שסיפקו קרב אגרסיבי לאורך שלושה סיבובים, וצ'ובר גם כן הבטיח את מקומו בסגל הנבחרת לאחר היעדרות של שנה.

יונתן דוזורצב זכה באליפות ב-84 ק"ג U21 כשסיפק תצוגת תכלית מול אור החיים שאבי עם שליטה לאורך 3 סיבובים, בעוד דיבר גל זכה בתואר ב-77 ק"ג בוגרים גם כן בניצחון בהחלטה אחידה על שלומי וקנין.

תוצאות נוספות בקרבות הגמר:

61 ק"ג U21
ראול סביתי ניצח את אורי ויסמן בהכנעה במשולש יד

66 ק"ג U21
ארטיום בורלקוב ניצח את איתי חברי בהכנעת קימורה

77 ק"ג U21
תומר סיווני ניצח את ליאון סמיצ'קו בהחלטת שיפוט אחידה

61 ק"ג בוגרים
מקסים קליגמן ניצח את אלכס ריז'בסקי בהחלטת שיפוט אחידה

66 ק"ג בוגרים
אורי אזולאי ניצח את דני דזוחדזה בהחלטת שיפוט חצויה

57 ק"ג U21
דניאל רובינוב ניצח את שי ניימן בחניקה אחורית

120 ק"ג בוגרים
עילאי פחימה ניצח את יואב זכמן בנוקאאוט טכני

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button