ספורט אולימפיענפים אחרים

38 יום לפריס: גיבושון של המשלחת האולימפית התקיים בווינגייט

נמשכות ההכנות לקראת המשחקים האולימפיים בקיץ: ספורטאים רבים הגיעו ליום הגיבוש במכון וינגייט. יו''ר הוועד ארד: ''המטרה הנשגבת - להציב את ישראל בטבלת המדליות, להוכיח לעולם שקורצנו מחומר של אלופים''

היום (שלישי), 38 ימים לפני המשחקים האולימפיים בפריס 2024, המשלחת הישראלית הגיעה למכון וינגייט להכנות האחרונות. זהו ציון דרך משמעותי במסעה של ישראל למשחקים האולימפיים, כאשר הספורטאים והספורטאיות של ישראל מתאחדים לפני שהם מייצגים אותנו על הבמה העולמית.

הרגע המרגש במהלך היום שמור לאגם גולדשטיין שחזרה משבי החמאס יחד עם אמה ואחיה הקטנים שהגיעה לספר את סיפורה האישי ולחזק את הספורטאים בדרכם למשחקים האולימפיים. אגם לא השאירה אף עין יבשה כשסיפרה על אביה איש הברזל נדב שנרצח בביתם יחד עם אחותה ים. את היום המיוחד הזה ליוו כל נותני החסות של הוועד האולימפי בישראל שהעניקו מתנות יקרות ערך וייחודיות לכל המשלחת.

התמונה המסורתית (עודד קרני, הוועד האולימפי בישראל)

יו"ר הוועד האולימפי בישראל, יעל ארד: "המטרה הנשגבת – להציב את ישראל בטבלת המדליות האולימפיות, להוכיח לעצמינו ולעולם כולו, שהספורטאים הישראליים קורצו מהחומר המיוחד ממנו צומחים אלופים. שיש להם את החריצות, הנחישות, הסבלנות והחוסן המנטלי, לצד מתנת הכישרון, לנפץ שיאים ולהיות הטובים ביותר".

מנכ"ל הוועד האולימפי בישראל, גילי לוסטיג: "אנחנו עובדים לילות כימים על מנת להצליח להביא את הספורטאים שלנו לממש את הפוטנציאל בזירה הבינלאומית. שנים של הכנות מביאים את הספורטאים שלנו לבמה הבינלאומית חזקים ומצוינים".

Back to top button
ישראל ספורט

FREE
VIEW