טניסענפים אחרים

200 ילדי "וראייטי ישראל" חגגו עם אנדי רם ויוני ארליך

שחקני העבר נפגשו עם ילדים בעלי צרכים מיוחדים באירוע שיא של תוכנית ''ספיישל טניס'' המתקיימת במרכזי הטניס וחינוך: ''ממחישים כל יום מחדש כי הטניס הוא המקום בו כל אחד יכול לשבור שיאים חדשים''

מרכז הטניס והחינוך חיפה אירח היום (חמישי) 200 ילדי טניס עם צרכים מיוחדים לציון השותפות והפעילות השנתית של תוכנית ספיישל טניס.

התוכנית המיוחדת מתקיימת ב-23 מרכזי טניס וחינוך ברחבי המדינה, בתמיכת ארגון וראייטי ישראל ובשיתוף עם ספיישל אולימפיקס ישראל, כולל הפעלת תוכניות אימונים מותאמות והשתתפות בתחרויות ארציות ובין-לאומיות. סה"כ לוקחים חלק בספיישל הטניס של מרכזי הטניס והחינוך בישראל יותר מ-300 ילדים ומבוגרים עם צרכים מיוחדים, בהם טניסאיות וטניסאים תחרותיים, שישתתפו במשחקי העולם של ספיישל אולימפיקס ביוני הקרוב בברלין.

ברק בכר זכה במדליה גם מילדי הספיישל טניס (צילום: שוקי רחמן)

באירוע במרכז בחיפה השתתפו נשיא וראייטי ישראל אודי אנג'ל, יחד עם הנהלת הארגון ולמעלה מ-50 מתנדבים, ארז וידר, מנכ"ל מרכזי הטניס והחינוך בישראל, שרון לוי בלנגה, מנכ״לית ספיישל אולימפיקס ישראל, שוקי רחמן, מנהל התוכנית החברתיות במרכזי הטניס והחינוך בישראל, וטניסאי העבר יוני ארליך ואנדי רם. כמו כן, הפתיעו את הילדים והגיעו לאירוע נציגים בכירים מאלופת המדינה בכדורגל – ברק בכר, מאמן מכבי חיפה, יחד עם מנכ"ל הקבוצה, איציק עובדיה.

מבין מגוון הפעילויות באירוע נהנו ילדי הספיישל טניס ממשחקים עם ארליך ורם, שהתרגשו לראות את הילדים מפגינים יכולות מרשימות למרות מוגבלויות ולקויות פיזיות וקוגניטיביות.

נשיא וראייטי ישראל, אודי אנג'ל: "הפעילות של וראייטי מתפרשת על פני מגוון רחב של תחומים ולפני שנה החלטנו גם להיכנס לעולמות הספורט עם קבוצות ילדים גם בעולם הכדורסל (מכבי תל אביב) וגם עם מאות ילדים במרכזי הטניס והחינוך, שנהנים מפעילות שבועית מעצימה. אנחנו גאים לתמוך בפעילות הזו והתרגשנו להיות היום בחיפה ולראות את האור בעיני הילדים".

אנדי רם ויוני ארליך עם ילדי הספיישל טניס (צילום: שוקי רחמן)

מנכ"ל מרכזי הטניס והחינוך בישראל ארז וידר: "תכנית ספיישל טניס היא דוגמה נוספת לחזון של מרכזי הטניס והחינוך, שמעניקים הזדמנות אמיתית ושווה לכל ילדה וילד להגשים את עצמם, דרך משחק החיים – הטניס. אנו גאים על הזכות לקדם ולהעצים את ילדי הספיישל המדהימים, שממחישים כל יום מחדש כי הטניס הוא המקום בו כל אחת ואחד יכולים לשבור שיאים חדשים".

מנכ"לית ספיישל אולימפיקס ישראל, שרון לוי בלנגה: "אני שמחה ומתרגשת לפעול יחד עם מרכזי הטניס והחינוך וארגון וראייטי, שמאפשרים לנו להביא לידי ביטוי את כישרונם של מאות ספורטאים עם צרכים מיוחדים, ולהפוך את חייהם למלאי משמעות וסיפוק. בזכות מיזמים כמו אלה, יוצאים אלופים ישראלים לעולם ומקדמים את החברה הישראלית לעתיד טוב יותר. כן ירבו".

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button