גביע המדינהכדורגל ישראלי

150 אוהדים באימון מכבי פ"ת, קוז'וק: "מעמד מכובד ומרגש"

המלאבסים משלימים את ההכנות לקראת חצי גמר גביע המדינה מחר (שלישי, 19:00) נגד נוף הגליל. המאמן: ''פוגשים את הקבוצה הטובה ביותר בליגה הלאומית בחודשיים האחרונים''. שהר: ''לא מסתפקים בחצי הגמר''

מכבי פתח תקווה דרוכה ומוכנה לקראת חצי גמר גביע המדינה מחר (שלישי, 19:00) נגד הפועל נוף הגליל מצמרת הליגה הלאומית באצטדיון בנתניה. כ-150 אוהדים הגיעו הבוקר לאימון המסכם של הקבוצה לקראת ההתמודדות והטריפו את השחקנים. האוהדים הכינו שלט גדול ובו תמונה של גביע המדינה, והעבירו מסר ברור לשחקנים: "רק תביאו את הגביע". האוהדים פרצו לדשא במהלך האימון, הקיפו את השחקנים ואת המאמן רן קוז'וק, ועוד לפני כן קראו לשחקנים אחד אחד להגיע לגדר. המלאבסים ייאלצו להסתדר ללא הבלם הדר פוקס שגמר את העונה וכן החלוץ רוי קורין שנפגע בקרסולו.

המאמן רן קוז'וק אמר לקראת המשחק: "קיימת התרגשות לקראת המשחק, זה מעמד מאוד משמעותי. חצי גמר גביע זה מעמד מכובד מאוד ומרגש במיוחד, אנחנו צריכים לאסוף את עצמנו אחרי ההפסד בשבת. איך מתאוששים? העובדה שאלו שני מפעלים שונים תביא את השחקנים לתצוגה טובה. אין מבחינתי השפעה או קשר בין הליגה לגביע. נוף הגליל? מי שראה אותם בחודשיים האחרונים הבין שמדובר בקבוצה הטובה ביותר בליגה הלאומית. הם קבוצה מהירה, מסוכנת ומאומנת שיודעת טוב מאוד מה היא רוצה מעצמה. אנחנו ממש לא מקלים לראש ויודעים שמצפה לנו משחק מאוד קשה".

החלוץ בן שהר הוסיף: "תמיד יש התרגשות לקראת מעמדים כאלה, כמובן שהתחושה של להיות בגמר היא עוד יותר גדולה, אבל אנחנו נצטרך לעבוד מאוד קשה כדי להגיע לשם. איך מתמודדים עם קבוצה מהלאומית לעומת קבוצה מליגת העל? כל משחק לגופו הוא שונה. הקבוצות הן שונות, המערכים שונים. אנחנו מגיעים אחרי הפסד במשחק שבו נראינו פחות טוב מהתקופה האחרונה. נרצה לבוא ולשחק את הכדורגל שלנו כמו שאנחנו יודעים, אבל אנחנו יודעים שמצפה לנו עבודה קשה. יש יריבה שנראית טוב מאוד במשחקים האחרונים, אבל זה תלוי בנו ובאיך שאנחנו נגיע למשחק הזה. אנחנו לא מסתפקים בהגעה לחצי הגמר, אלא רוצים להגיע לגמר".

Back to top button
Isport

FREE
VIEW