כדורגל ישראליליגת העל

10 ימים לפקיעת מועד מימוש האופציה: ברדה יישאר בב"ש?

בעוד 10 ימים תפוג האופציה של הפועל ב''ש להאריך את חוזהו של המאמן שעדיין לא החליט בעצמו אם הוא רוצה להישאר בקבוצה. וגם: במועדון מאוכזבים מאוד מהיכולת של הקבוצה ומהתוצאות הרעות במשחקי החוץ

הפועל באר שבע קיוותה לצאת אמש (שבת) מסמי עופר בראש שקט להמשך הפלייאוף בכל הנוגע למאבק על המקום השלישי בטבלה. האדומים מבירת הנגב פגשו את הפועל חיפה וערב המחזור הפער בין הקבוצות עמד על שמונה נקודות, אולם ההפסד 2:0 אתמול בצירוף יכולת חלשה במיוחד ושני מורחקים, צימקו את הפער לחמש נקודות כשנותרו עוד 12 נקודות בקופה.

ספג פעמיים. שוער הפועל ב"ש, ניב אליאסי (אליאב אוזן)

במועדון קיימת אכזבה גדולה מהיכולת של השחקנים וניכר כי יש עליות וירידות חדות מדי, בטח במשחקי החוץ, כאשר אמש רשמה הקבוצה את הפסד החוץ החמישי ברציפות שלה. הפעם, בניגוד למשחקים קודמים, באר שבע לא הצליחה להפוך פיגור לניצחון וגם למצבים הטובים שהצליחה להגיע הקבוצה, השחקנים היו רחוקים מלהיות חדים מול השער. 

"שוב התחלנו בצורה לא טובה את המשחק, הגענו רכים מדי ואיבדנו את המשחק בעשר דקות", אמרו בבאר שבע בסיום המשחק. "יותר מדי שחקנים לא הופיעו אתמול, לא רק בהתקפה, גם בהגנה. נצטרך להתעשת מהר כדי לא לסבך את עצמנו במאבק על המקום השלישי". בצוות המקצועי מתקשים להבין מה עובר על הקבוצה במשחקי החוץ העונה ובייחוד בסמי עופר, לא רק מול מכבי חיפה. בשני המשחקים האחרונים של הקבוצה מול הפועל חיפה הורחקו ארבע שחקנים בסך הכל ומאזן השערים העגום הוא 3:0 לטובת המקומיים. 

יישאר? מיגל ויטור עם הכדור (אסף הופמן)

בינתיים, בעוד עשרה ימים יחלוף המועד בו תוכל לקבוצה לממש את האופציה על אליניב ברדה לעונה הבאה, אולם במועדון טרם הוציאו הודעה בנושא. חשוב לומר, כי על מנת שברדה יישאר, הציפייה של המאמן היא בין השאר שיחה מקצועית לקראת העונה הבאה בה ידונו על חיזוק הקבוצה והגדלת התקציב על מנת להוות תחרות יותר רצינית מול שתי הגדולות.

מלבד ברדה, גם מיגל ויטור ממתין להחלטה בעניינו לאחר שהציג את תנאיו לקבוצה על מנת להאריך את חוזהו במועדון. מספר שחקנים נוספים מסיימים חוזה בתום העונה, כאשר כולם ממתינים להחלטות של אלונה ברקת ששבה ארצה מחופשה בארצות הברית ונכחה אמש במשחק.

כתבות קשורות

Back to top button
Isport

FREE
VIEW