כדורגל ישראליליגת העל

תשעה ימים אחרי המחזור האחרון: חידת רובי קין עדיין לא נפתרה

הזמן עובר ולמרות שגולדהאר כבר נפגש עם המאמן האירי, במכבי ת''א - האוהדים והשחקנים - עדיין לא יודעים אם קין ימשיך לעונה נוספת. בינתיים, הצעות חדשות המאמן עדיין לא קיבל. וגם: יונתן כהן בדרך לבית''ר ירושלים

במכבי תל אביב נכנסו לשבוע קריטי בכל הנוגע לעמדת המאמן לעונה הבאה. נראה שגם בסביבת המועדון מבינים שכבר אי אפשר למתוח את האוהדים, את התקשורת ואת השחקנים עצמם – מי יהיה המאמן בעונה הבאה  האם רובי קין ימשיך לעונה נוספת או אולי יחליט לעזוב? לאחר המשחק האחרון בליגה, הנפת צלחת האליפות והקפת הניצחון בבלומפילד נשאר רובי קין מספר ימים ומישראל נסע ישירות לטורונטו , קנדה לפגישה עם הבעלים מיץ' גולדהאר.

מיץ' גולדהאר ורובי קין עם צלחת האליפות (ישי נאמן)

הפגישה הזו עסקה בהיבט המקצועי, כאשר גולדהאר הביע פעם נוספת והפעם ישירות ובשיחה פנים אל פנים שהוא מעוניין שקין יישאר לעונה נוספת. בשיחה בין השניים מנה היהודי-קנדי בפני האירי את היתרונות שיהיו למאמן עם יישאר לעונה נוספת כאשר כדאי למאמן לקטוף את פירות הצלחתו בעונה הבאה. גולדהאר התחייב בפניו שישקיע כסף נוסף בעיבוי הסגל ובשחקני רכש זרים, והדגיש בפניו שהוא מכוון גבוה לשנה הבאה בעיקר בזירה האירופית. הבעלים גם הציע לפתוח את חוזהו של המאמן ולתת לו שכר גבוה יותר בעיקר לנוכח העונה המוצלחת מאוד, השבת צלחת האליפות לקריית שלום ובעיקר עקיפת מכבי חיפה בפער של 11 נקודות.

עם המטען הזה עזב קין את קנדה וכעת נותר הצד השני למה שטען המאמן האירי והוא הפן המשפחתי. רובי קין עצמו נכח בגמר ליגת האלופות באצטדיון וומבלי גם כדי "לראות ולהיראות" ולחזור לתודעה האירופאית, אבל נכון לעכשיו אין לו הצעות אמתיות אחרות על השולחן. לפי הלך הרוח שניתן היה להבין כאשר אשתו של קין, הפעילה ברשתות החברתיות, הביעה הזדהות עם הכאב הישראלי וגם עם ילדי עזה לשם האיזון ונראה שהיא עשויה לתת לבעלה את ברכת הדרך לשנה שנייה בישראל.

יונתן כהן עם צלחת האליפות (ישי נאמן)

בנושא אחר, מכבי תל אביב ובית"ר ירושלים קרובות לסכם את העברתו של יונתן כהן לבית"ר כאשר מכבי תל אביב תיאלץ לשלם את הפרש שכרו של השחקן. בתוך כך, היום פרסמה היורדת לליגה השנייה בפולין רוח צ'ורזו הפולנית כי היא תפגוש את הצהובים למשחק הכנה ב-3 ביוני. משחק האימון השני של מכבי תל אביב יהיה בחלוף שלושה ימים, ב-6.7, נגד ראקוב צ'סטוחובה שסיימה את העונה האחרונה במקום השביעי בליגה הפולנית הראשונה ולסגל שלה עדיין שייך בן לדרמן הישראלי.

כתבות קשורות

Back to top button
Isport

FREE
VIEW