כדורגל ישראליליגת העל

תקדים את מכבי חיפה? מנספורד נפגש עם חדרה לגבי מדמון

אחרי שהפסידה למכבי חיפה במאבק על ליאור קאסה, מכבי ת''א נחושה לצרף את חלוץ הפועל חדרה - ובמקביל גם קיבלה סירוב מבית''ר ירושלים בכל הנוגע לעדי יונה. חדרה מתעקשת שמדמון יישאר עד הקיץ

אחרי שמכבי תל אביב הפסידה למכבי חיפה במאבק על ליאור קאסה, הצהובים נחושים לצרף שחקן צעיר וכשרוני אחר לסגל, וסימנו מספר שחקנים: אלעד מדמון מהפועל חדרה, עדי יונה מבית"ר ירושלים, איתן אזולאי ממכבי נתניה ונועם בן הרוש מהפועל חיפה. היום (רביעי) הגיע מנכ"ל מכבי תל אביב בן מנספורד למתחם האימונים של חדרה נפגש עם הנהלת הקבוצה בנוגע לכישרון הצעיר בן ה-19.

אלעד מדמון מול מריאנו בריירו (אסף הופמן)

בחדרה ידרשו לפחות 1.5 מיליון יורו עבור החלוץ, שבו מעוניינת כבר מספר שבועות גם מכבי חיפה. מדמון נמצא בעונת פריצה לאחר שכבר כבש 8 שערים ב-16 הופעות ליגה, כאשר הקבוצה עצמה כבשה 12 שערים בלבד. עם זאת, בחדרה הבהירו גם למכבי חיפה וגם למכבי תל אביב כי בשל החשיבות הגבוהה שהם מייחסים לחלוץ הצעיר, הם לא מתכוונים להסכים לעסקה שלא כוללת הישארות של מדמון בחדרה עד תום העונה.

"לא למכירה". עדי יונה עם הכדור (ליאת אבשלומי)

בכל הנוגע לשלושת השחקנים האחרים, הצהובים פנו לבית"ר בכל הנוגע לעדי יונה, שהפך לשחקן הרכב העונה, אך ברק אברמוב הבהיר שהוא לא למכירה – בוודאי לא בינואר. באשר לאיתן אזולאי, בעלי מכבי נתניה אייל סגל הדגיש מספר פעמים בעבר שהוא לא מתכוון למכור את השחקן לקבוצה בישראל ובכל מקרה, צפוי לדרוש עליו לפחות 3 מיליון יורו. מנגד, נועם בן הרוש דווקא כן עשוי לעשות את המעבר בתקופה הקרובה.

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
ישראל ספורט

FREE
VIEW