ג'ודוענפים אחרים

תמנע נלסון לוי הפסידה בקרב על הארד בגראנד פרי פורטוגל

הג'ודאית הישראלית (עד 57 ק''ג) לא הצליחה לשפר את הדירוג האולימפי שלה בתחרות בפורטוגל - הראשונה השנה - והפסידה בווזארי. וולצ'ק (עד 60 ק''ג) הפסיד בבית הניחומים. שאר הישראלים הודחו בשלבים מוקדמים

ביומה הראשון של התחרות הראשונה שפתחה את הסבב האולימפי לשנת 2024, גרנד פרי אודיבלאס בפורטגול, סיימו היום (שישי) ספורטאי נבחרת ישראל בג'ודו ללא מדליה. תמנע נלסון לוי סיימה במקום החמישי ואילו ים וולצ'ק דורג במקום השביעי.

נלסון לוי, שהתחרתה בקטגוריית המשקל עד 57 ק"ג, החלה את יום התחרות עם ניצחון באיפון בסיבוב השני על מלין ווילסון הבריטית, המשיכה עם ניצחון באיפון נוסף בשמינית הגמר על לאורה קלינגר האוסטרית, אך נעצרה עם הפסד לדריה קורבונממדובה הרוסיה, אלופת אירופה המכהנת.

בעקבות ההפסד נשרה לבית הניחומים, שלב הרפאסג' בו גברה בניצחון על פאולין סטאריק הגרמנייה. בקרב על המדליה הפסידה נלסון לוי בשניות הסיום ליפנית איאמי טקאנו שהשיגה וואזרי וזכתה בארד על חשבונה של הישראלית.

נשים, עד 48 ק"ג

שירה ראשוני גברה בניצחון על קונול אלייבה האזרית בסיבוב השני אך הפסידה ללוריס פטיט הבלגית. תמר מלכה הפסידה בסיבוב השני לגנבאטאר המונגולית.

גברים, עד 60 ק"ג

ים וולצ'ק החל את יום הקרבות בניצחון בסיבוב הראשון על פיטרוס כריסטודאוליידיס הקפריסאי, המשיך עם ניצחון נהדר על ימאטו פוקודה היפני ובשמינית הגמר השיג ניצחון בתרגיל רגל יפיפייה על וון ג'ין קים הקוראיני. ברבע הגמר נעצר עם הפסד למיצ’ל אאוגוסטו הברזילאי ונשר לבית הניחומים, בו ספג הפסד נוסף בידי גמצאת סאירביקוב הרוסי וסיים במקום השביעי.

אריאל שולמן הפסיד בסיבוב הראשון לאמרסון סילבה הפורטוגלי.

גברים, עד 66 ק"ג

טל פליקר הפסיד בקרב הראשון ליאגו אבולדזה הרוסי, אלוף העולם לשנת 2021. מתן קוקלייב החל בניצחון באיפון על אוסקר פירטלסון האסטוני, המשיך עם ניצחון על ז'ולאן פלורימונט הצרפתי אך הפסיד לבשקאו יונדונפרינלי המונגולי.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
Isport

FREE
VIEW