דרום אמריקהכדורגל עולמי

"תמיד כיף לקבל את האהבה והתשוקה של הישראלים"

ראשון | 17/04/2022 | 18:11    מאת רועי ינקלוביץ

רונאלדיניו נחת בישראל לקראת השתתפותו באירוע "מלכי הדריבל" וסיפר: "אני שמח על מה שקורה בברצלונה. לצ’אבי יש היסטוריה ארוכה במועדון הזה. אתמוך בכל צעד שמסי יעשה והיכן שירצה לסיים את הקריירה"

לקראת אירוע "מלכי הדריבל" שיתקיים מחר ומחרתיים בהיכל מנורה מבטחים בתל אביב, נערך היום (ראשון) אירוע השקה חגיגי במשרדי חברת פיקסלוט בפתח תקווה. לאירוע הגיעו בין היתר הכוכב הברזילאי רונאלדיניו ששיחק בברצלונה ובמילאן, השחקן הברזילאי הגדול ביותר בכדורגל באולמות פלקאו, שחקנית הפוצ'יוולי הטובה בעולם נטליה גיטלר, שחקנית הכדורגל הישראלית דניאל שולמן, והם יופיעו ביחד עם אמני להטוטים וסקילרים נוספים.

רונאלדיניו אמר: "אני מרגיש מצויין פה. תמיד כיף לקבל את האהבה והתשוקה של הישראלים. זה כיף לחזור לכאן שוב. העצה שלי לליאו מסי היא שהוא יהיה שמח איפה שיהיה. בגלל שהוא חבר שלי, אתמוך בן בכל צעד ובכל החלטה היכן לסיים את הקריירה שלו. אני שמח על מה שקורה בברצלונה. לצ'אבי יש היסטוריה ארוכה במועדון הזה. כשהוא חזר אליה לתפקיד המאמן, שמחתי עבורו. צ’אבי עשה היסטוריה ועוד יעשה היסטוריה. לברזיל יש סיכוי גבוה לזכות בגלל המאמן החזק והסגל. אני מקווה וגם חושב שאפשר לעשות זאת הפעם".

נטליה גיטלר אמרה: "אני עוקבת אחרי ההתפתחות של הפוצ'יוולי בישראל. גם רונאלדיניו ופלקאו שחקני פוצ’יוולי. אני רוצה שזה יתפתח עוד. זו לא הפעם הראשונה שאני כאן, שיחקתי כאן בישראל בכמה טורנירים. אני מקווה לחזור לכאן עוד פעם. אני אוהבת הכל בישראל, במיוחד את התרבות הישראלית. הכל יפה כאן. ביקרתי בתל אביב ובירושלים ובים המלח".

פלקאו אמר: "זו הפעם הראשונה שלי בישראל. אני נהנה כאן. שמעתי שהענף מתקדם בארץ ושיש נציגים של הנבחרת הישראלית גם כאן, כך שאני שמח על ההתקדמות שלו. אני נהנה להיות שגריר של הענף במשך הרבה שנים. בשביל אירועים כאלה אני חוזר. רונאלדיניו התחיל בפוסטל וכולנו נביא את המשחק הזה לכל העולם. אני מקווה שנביא אושר לכל מי שיבוא".

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button