יורו 2024כדורגל עולמי

תכניסו ליומנים: לוח המשחקים והשידורים המלא של יורו 2024

אחרי המתנה של שלוש שנים בלבד בשל הקורונה, אליפות אירופה יוצאת לדרך בגרמניה הערב (שישי, 22:00) עם המפגש בין גרמניה לסקוטלנד. לפניהם לוח המשחקים והשידורים המלא של היורו, יחד עם רשימת הבתים המלאה

בניגוד לשנים עברו, הפעם – בשל הקורונה – נאלצנו להמתין רק שלוש שנים מאז שאיטליה הניפה את גביע אירופה ועד שיורו 2024 ייצא לדרך בגרמניה הערב (שישי, 22:00) במפגש בין המאנשאפט לסקוטלנד באליאנץ במינכן. היורו ה-17 במספר יכלול 24 נבחרות שחולקו לשישה בתים של ארבע נבחרות. מהם יעפילו שתי הראשונות, ובנוסף ארבע הנבחרות עם המאזן הטוב ביותר מבין אלו שיסיימו במקום השלישי.

שלב הבתים של יורו 2024

ללוח השידורים המלא של ערוצי ספורט 1 ו"כאן" – לחצו כאן!

לסנכרון מלא של לוח המשחקים ליומנים בטלפונים ניידים – לחצו כאן!

מחזור ראשון

14.6: גרמניה – סקוטלנד, 22:00 (מינכן)
15.6: הונגריה – שווייץ, 16:00 (קלן)
15.6: ספרד – קרואטיה, 19:00 (ברלין)
15.6: איטליה – אלבניה, 22:00 (דורטמונד)
16.6: פולין – הולנד, 16:00 (המבורג)
16.6: סלובניה – דנמרק, 19:00 (שטוטגארט)
16.6: סרביה – אנגליה, 22:00 (גלזנקירשן)
17.6: רומניה – אוקראינה, 16:00 (מינכן)
17.6: בלגיה – סלובקיה, 19:00 (פרנקפורט)
17.6: אוסטריה – צרפת, 22:00 (דיסלדורף)
18.6: טורקיה – גיאורגיה, 19:00 (דורטמונד)
18.6: פורטוגל – צ'כיה, 22:00 (לייפציג)

מחזור שני

19.6: קרואטיה – אלבניה, 16:00 (המבורג)
19.6: גרמניה – הונגריה, 19:00 (שטוטגארט)
19.6: סקוטלנד – שווייץ, 22:00 (קלן)
20.6: סלובניה – סרביה, 16:00 (מינכן)
20.6: דנמרק – אנגליה, 19:00 (פרנקפורט)
20.6: ספרד – איטליה, 22:00 (גלזנקירשן)
21.6: סלובקיה – אוקראינה, 16:00 (דיסלדורף)
21.6: פולין – אוסטריה, 19:00 (ברלין)
21.6: הולנד – צרפת, 22:00 (לייפציג)
22.6: גיאורגיה – צ'כיה, 16:00 (המבורג)
22.6: טורקיה – פורטוגל, 19:00 (דורטמונד)
22.6: בלגיה – רומניה, 22:00 (קלן)

מחזור שלישי

23.6: שווייץ – גרמניה, 22:00 (פרנקפורט)
23.6: סקוטלנד – הונגריה, 22:00 (שטוטגארט)
24.6: קרואטיה – איטליה, 22:00 (לייפציג)
24.6: אלבניה – ספרד, 22:00 (דיסלדורף)
25.6: הולנד – אוסטריה, 19:00 (ברלין)
25.6: צרפת – פולין, 19:00 (דורטמונד)
25.6: אנגליה – סלובקיה, 22:00 (קלן)
25.6: דנמרק – סרביה, 22:00 (מינכן)
26.6: סלובקיה – רומניה, 19:00 (פרנקפורט)
26.6: אוקראינה – בלגיה, 19:00 (שטוטגארט)
26.6: צ'כיה – טורקיה, 22:00 (המבורג)
26.6: גיאורגיה – פורטוגל, 22:00 (גלזנקירשן)

שלב שמינית הגמר

  • 29.6, 19:00: מנצחת בית א' – סגנית בית ג' (דורטמונד)
  • 29.6, 22:00: סגנית בית א' – סגנית בית ב' (ברלין)
  • 30.6, 19:00: מנצחת בית ב' – מקום שלישי בתים א'\ד'\ה'\ו' (קלן)
  • 30.6, 22:00: מנצחת בית ג' – מקום שלישי בתים ד'\ה'\ו' (גלזנקירשן)
  • 1.7, 19:00: מנצחת בית ו' – מקום שלישי בתים א'\ב'\ג' (פרנקפורט)
  • 1.7, 22:00: סגנית בית ד' – סגנית בית ה' (דיסלדורף)
  • 2.7, 19:00: מנצחת בית ה' – מקום שלישי בתים א'\ב'\ג'\ד' (מינכן)
  • 2.7, 22:00: מנצחת בית ד' – סגנית בית ו' (לייפציג)

שלב רבע הגמר

  • 5.7, 19:00: מנצחת שמינית גמר 3 – מנצחת שמינית גמר 1 (שטוטגרט)
  • 5.7, 22:00: מנצחת שמינית גמר 5 – מנצחת שמינית גמר 6 (המבורג)
  • 6.7, 19:00: מנצחת שמינית גמר 7 – מנצחת שמינית גמר 8 (ברלין)
  • 6.7, 22:00: מנצחת שמינית גמר 4 – מנצחת שמינית גמר 2 (דיסלדורף)

שלב חצי הגמר

  • 9.7, 22:00: מנצחת רבע גמר 1 – מנצחת רבע גמר 2 (מינכן)
  • 10.7, 22:00: מנצחת רבע גמר 3 – מנצחת רבע גמר 4 (דורטמונד)

הגמר

14.7: מנצחת משחק 49 – מנצחת משחק 50, 22:00 (ברלין)

כתבות קשורות

Back to top button
ישראל ספורט

FREE
VIEW