ספורט אולימפיענפים אחרים

תומר זלצמן שבר את ידו, אך צפוי להיות כשיר למשחקים האולימפיים

הנציג הישראלי באופני הרים במשחקים האולימפיים שבר את ידו באימון, אך לא צפוי להחמיץ את האירוע הגדול של הקיץ. זלצמן נחוש: ''אני מבטיח שאעשה כל מה שנדרש בתהליך השיקום כדי להיות מוכן''

רוכב האופניים תומר זלצמן, שהוכרז בחודש שעבר כנציג הישראלי למשחקים האולימפיים באופני הרים, שבר את ידו בעת שהתאמן לקראת תחרות גביע העולם בשווייץ.

זלצמן פונה לבדיקות בבית החולים המקומי, שם אובחן עם שבר דחיסה באמה ימין. עם קבלת האבחנה הוטס לישראל. הערב (ראשון), לאחר קבלת אישור רופאת הנבחרת ד"ר עידית שוב, נותח זלצמן בידו על ידי ד"ר ארז אבישר מהמרכז הרפואי שמיר אסף הרופא.

תומר זלצמן (Armin M. Kustenbruck)

הניתוח עבר בהצלחה וזלצמן צפוי לקבל אור ירוק לבצע אימונים על מכשיר טריינר ביתי כבר בהמשך השבוע, ולשוב לאימונים בחוץ בתוך תקופה קצרה, כך שנכון לעכשיו הוא צפוי להיות כשיר לפריס. באיגוד האופניים ובוועד האולימפי ימשיכו לעקוב בתקופה הקרובה אחר התקדמות ההחלמה של זלצמן וחזרתו לאימונים, ולספק לו את כל התמיכה הדרושה.

תומר זלצמן אמר לאחר הניתוח: "אני שמח שהניתוח עבר בהצלחה, עפ"י מה שאמרו לי הרופאים. אני מבטיח שאעשה כל שנדרש בתהליך השיקום כדי להיות מוכן למשחקים האולימפיים".

Back to top button
ישראל ספורט

FREE
VIEW