כדורגל ישראליליגת העל

תומכים: משרד התרבות והספורט פועל לחיזוק המורל הלאומי

שר התרבות והספורט מיקי זוהר הקצה כ-15 מיליון ש''ח עבור פעילויות תרבות וספורט הפגתיות בכל רחבי הארץ: ''העלאת המורל בעת הזו היא משימה לאומית לחיזוק העורף והחזית. נעשה הכל כדי להפיג את התחושות''

שר התרבות והספורט מיקי זוהר הקצה היום (רביעי) כ-15 מיליון ש"ח עבור פעילויות תרבות וספורט הפגתיות בכל רחבי הארץ. מדובר בפעולות הפגתיות ברשויות מקומיות, חמ"ל אמנים ומפיקים, פעילויות הפגתיות לילדים, בני נוער ובני משפחותיהם.

שר התרבות והספורט, מיקי זוהר: "עם ישראל מתמודד בשעתו הקשה מול אויב מר ואכזר במלחמה על בטחונו. העלאת המורל בעת הזו היא משימה לאומית לחיזוק העורף והחזית. לשם כך הוריתי לתקצב לעת הזאת כ-15 מיליון ש"ח לטובת פעולות תרבות וספורט הפגתיות בכל רחבי הארץ. אני מבקש להודות לצוות משרדי על עבודה עם גופי התרבות והספורט, המפיקים, האמנים והספורטאים למשימה החשובה. אנו נעשה ככל שביכולתנו כדי לסייע להפיג, ולו במעט, את התחושות מן המשבר הנוכחי".

שר התרבות והספורט, מיקי זוהר (ליאת אבשלומי)

בראש ובראשונה, הורה השר זוהר להעביר 10 מיליון ש"ח באופן מיידי לכלל הרשויות המקומיות לטובת קיום פעולות תרבות וספורט הפגתיות, בדגש על רשויות הנמצאות בטווח של 0-80 ק"מ מקו העימות, ותושבים שפונו.
משרד התרבות והספורט נערך להרחבת הפעילות ככל שיתאפשר.

סוגי הפעילויות ייקבעו על ידי נציגי הרשות המקומית בתיאום עם פיקוד העורף, ויכללו בין היתר מופעי תרבות, מפגשים, סדנאות, פעולות ספורט לשמירה על תנועת הגוף והעלאת מצב הרוח ועוד.

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
ישראל ספורט

FREE
VIEW