ספורט אולימפיענפים אחרים

תומכים: מעבדות GIGI תמשיך להעניק חסות ליוליה סצ'קוב

לוחמת הקיקבוקס בת ה-24, זוכת מדליית הזהב בגביע העולם, תמשיך לקבל תמיכה מהחברה גם בשנה הקרובה. סמנכ''ל החברה בישראל, שון לנדאו, בירך: ''יוליה מבטאת ערכים החשובים לחברה הישראלית''

מעבדות GIGI חידשה היום (שלישי) לשנה נוספת את החסות עם לוחמת הקיקבוקס יוליה סצ'קוב (24, משקל עד 52 ק"ג) זוכת מדליית הזהב בגביע העולם שהייתה בבודפשט, הונגריה לפני כשבועיים. היה זה ניצחון נוסף של סצ'קוב השנה אחרי שאשתקד הוכתרה לסגנית אליפות אירופה בקיקבוקס. בסוף החודש (27 ביולי) תשתתף סצ'קוב בתחרות ראשונה מסוגה – אליפות המזרח התיכון בקיקבוס, בטורקיה.

יוליה סצ'קוב שנולדה במוסקבה, עלתה לישראל בגיל שנתיים והחלה את דרכה המקצועית כבר בגיל 14 כאשר החלה להתאמן אצל המאמן מיכאל בריטבסקי. כבר בגיל צעיר היא הגיעה להישגים מרשימים הראשון מבניהם ב-2015 כשהוכתרה לאלופת ישראל לנוער בקיקבוקס, כאשר ב-2017 הוכתרה לאלופת אירופה לנוער וזכתה בפרס הספורטאית הצעירה של השנה בטקס פרסי הספורט הישראלי מטעם משרד התרבות והספורט וב-2019 זכתה בגביע העולם לנשים במשקל של עד 52 ק"ג.

סמנכ"ל מעבדות GIGI ישראל, שון לנדאו: "אנחנו שמחים מאוד בהצלחתה של יוליה סצ'קוב ונמשיך לתמוך בה על מנת שתוכל להגשים את כל החלומות המקצועיים שלה ותגיע להישגים מרשימים נוספים בזירה הבינלאומית. סצ'קוב מבטאת בצורה יוצאת דופן את ערכי המצוינות, ההישגיות והכבוד ההדדי לזולת ואנו במעבדות GIGI רואים בערכים אלו ערכים חשובים בחברה הישראלית".

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button