אתלטיקהענפים אחרים

תוך 10 ימים: שיא ישראלי חדש לסיון אוירבך בריצת 1,500 מטר

לאחר ששברה את השיא בריצה ל-1,500 מטרים לפני קצת יותר משבוע, האתלטית הישראלית רשמה שיא חדש עם 4:09.36 דקות ומבטיחה: ''אני יכולה לרוץ אפילו יותר מהר, מרוצה מאוד. אני יודעת שיש לי את זה ברגליים''לאחר ששברה את השיא בריצה ל-1,500 מטרים לפני קצת יותר משבוע, האתלטית הישראלית רשמה שיא חדש עם 4:09.36 דקות ומבטיחה: ''אני יכולה לרוץ אפילו יותר מהר, מרוצה מאוד. אני יודעת שיש לי את זה ברגליים''

סיון אוירבך (מכבי חיפה כרמל) קבעה הערב (ראשון) שיא ישראלי חדש בריצת 1,500 מטר: 4:09.36 דקות במסגרת תחרות בבריסל, בלגיה. היא סיימה במקום הרביעי את הריצה.

כזכור, רק בשבת הקודמת, אוירבך הפכה לראשונה לשיאנית ישראל במרחק הזה. היא שיפרה את השיא הלאומי שהיה שייך לסלאמוויט ביולין טפרי, כשקבעה 4:11.29 דקות. הערב האתלטית, שלומדת ומתאמנת באוניברסיטת אוקלהומה סטייט בארה"ב, הורידה עוד כשתי שניות מהשיא הישראלי.

סיון אוירבך (צילום: Maxim Dupliy)

אוירבך אמרה בתום הריצה: "הייתה ריצה מאוד כאוטית. היינו הרבה רצות במקצה והיה מאוד צפוף. הריצה התחיל בצורה מאוד אגרסיבית, מצאתי את עצמי על הברזל בחלק הפנימי מאחורה, ניסיתי לשמור על קור רוח ורוגע ולא לעשות מהלכים מיותרים. רק בסיבוב האחרון הצלחתי סוף סוף לצאת ולהתחיל לעלות. עקפתי בסיבוב האחרון כשבע בנות".

הישראלית הוסיפה: "השארתי לעצמי אולי אפילו יותר מדי כוח לסוף, סגרתי יפה על הראשונות ואני מוכנה לרוץ אפילו יותר מהר, אני יודעת שיש לי את זה ברגליים. אני מרוצה מאוד. מפה אני ממשיכה למחנה גובה באלפים באיטליה למשך שלושה שבועות, לאחר מכן יש לי עוד תחרות בינלאומית, שם ארצה כבר לראות עוד שיפור".

Back to top button
ישראל ספורט

FREE
VIEW