כדורסלליגת העל

תובע האיגוד דורש להרחיק את קרינגטון לשני משחקים בפועל

התובע דורש להרחיק את קרינגטון משני משחקים אחרי שהתפרץ לחדר ההלבשה של הפועל ת''א בסיום משחק רבע גמר גביע המדינה, שחקנה של הפועל ירושלים יעמוד לדין על סעיפי הפרת סדר והתנהגות בלתי הולמת. בנוסף, קרינגטון גם עלול לספוג קנס כספי

תובע איגוד הכדורסל, עורך הדין איתמר ליפנר, דורש היום (שלישי) להטיל עונש הרחקה לשני משחקים בפועל על קאדין קרינגטון מהפועל ירושלים בעקבות האירועים בסיום המשחק נגד הפועל תל אביב ברבע גמר גביע המדינה, וכן קנס כספי שיוטל על השחקן.

בדו"ח שלו, כתב המשקיף במשחק: "כרבע שעה מסיום המשחק, בדרכו של המשקיף לחדר השופטים, החלה מהומה בתוך המנהרה כאשר שחקנים משתי הקבוצות התקבצו במנהרה והגיעו לידי דחיפות ביניהם, אנשי האבטחה הפרידו בין השחקנים ובזה האירוע הסתיים". ליפנר צפה בסרטון שהוציאו הפועל תל אביב ובו נראה קרינגטון נכנס לחדר ההלבשה בזמן התדריך של דני פרנקו, והחליט להעמיד את השחקן לדין בגין הפרת סדר והתנהגות בלתי הולמת.

תיעוד הכניסה של קרינגטון לחדר ההלבשה של הפועל תל אביב

כזכור, כבר אתמול הפועל ירושלים העמידה את הדין לדין פנימי. הוא נקנס ב-10 אלף דולר ובנוסף יצטרך לבצע פעילות הסברתית בבתי ספר לטובת חיזוק ערכים ספורטיביים בקרב בני נוער. מהפועל ירושלים נמסר: "קאדין התנצל על התנהגותו, הבין שבשום מצב שחקן לא יכול להיכנס לחדר ההלבשה של היריבה והביע צער גם לנוכח העובדה שהיה מדובר בעימות עם בריאן אנגולה, שנחשב לחברו הטוב".

עוד נכתב בהודעת המועדון האדום מהבירה: "קאדין הסביר כי הגיע לחדר ההלבשה על מנת לשוחח איתו ולא כדי ליזום עימות פיזי, ועדיין, אין הדבר עולה בקנה אחד עם ערכי המועדון, הדוגלים בין היתר בספורטיביות וכיבוד הקבוצה היריבה בכל מצב. המועדון מבקש להתנצל בפני הפועל תל אביב על התקרית ובטוח כי מערכת היחסים הטובה בין המועדונים, המבוססת על כבוד הדדי, תישמר".

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button