כדורגל ישראליליגת העל

תביעת ענק: מאור בוזגלו תובע מהפועל ב"ש כ-2.6 מיליון ש"ח

שחקן העבר תובע את קבוצתו לשעבר בגין שכר עבודה, דמי הבראה, ועוד. בתביעה נכתב: ''הנתבעת נהגה מול התובע בחוסר תום לב ופעלה שלא כדין''. האדומים מבירת הנגב הגיבו בחריפות: ''זו כפיות טובה וחוצפה''

שחקן העבר מאור בוזגלו הגיש לבית הדין האזורי לעבודה בבאר שבע תביעת ענק נגד קבוצתו לשעבר, הפועל באר שבע, בסך של 2.662,976 מיליון ש”ח. מוקדם יותר שלח בוזגלו מכתב אזהרה למועדון מבירת הנגב.

בתביעה שהוגשה באמצעות עורכי הדין שי אליאס ורועי אלמדאי, דורש בוזגלו שכר עבודה, דמי חופשה, דמי הבראה, פיצוי עבור אי קיום שימוע, דמי הודעה מוקדמת, לרבות אי הפרשות לקרן הפנסיה, פיצויי פיטורין, גמול עבודה בשבת, חוסר תום לב במשא ומתן ופיטורין שלא כדין. בתביעה נכתב כי באר שבע "פיטרה את התובע, ללא הודעה, ללא סיבה עניינית, ללא הכנה, ללא שימוע ו/או תשלום ימי הודעה מוקדמת".

מאור בוזגלו במדי הפועל ב"ש (ליאת אבשלומי)

בתביעה נכתב עוד בין היתר כי "הנתבעת התנתה באופן לא חוקי את תשלומי השכר המגיעים לתובע כמו גם חבות שלה בגין תשלומי החובה לרשות המיסים בחתימה על מסמך אחיד של גמר חשבון. הנתבעת נהגה מול התובע בחוסר תום לב ופעלה שלא כדין, כאשר עיון בתלושי השכר של התובע מלמד כי לא הפרישה לתובע זכויות סוציאליות כדין, לרבות דמי חופשה, דמי הבראה והפרשות לקרן הפנסיה כדין".

מהפועל באר שבע נמסר בתגובה: "מביך ומצער. כפיות הטובה והחוצפה – אין להן סוף. עושה רושם שנגמרו הפרקים בתוכניות הריאליטי, אז צריך להמציא חדשים וכמובן לממן את האירוע. לא בבית ספרנו. טרם התקבלה אצלנו התביעה, נשמח להגיד את דברנו בבית המשפט לכשתתקבל, יחד עם תביעה שכנגד בגין דברים חמורים שהתגלו אצלנו".

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button