ספורט אולימפיענפים אחריםענפים נוספים

שר התרבות והספורט מיקי זוהר: "נקים שלוחה של וינגייט בצפון"

בצל ההסלמה בצפון, שר התרבות והספורט ערך ביקור במועצה האזורית גלבוע: ''בזמן שאויבנו פועלים כדי להרוס, אנחנו נמשיך לבנות. חייבים להרחיב את הקיים. מודה לאנשי מכון וינגייט על הנכונות ועל ההירתמות''

בצל ההסלמה בצפון, שר התרבות והספורט מיקי זוהר הגיע היום (חמישי) יחד עם צוות משרדו לסיור מקצועי במועצה האזורית גלבוע. בסיור השתתפו גם מנכ"ל משרד התרבות והספורט כפיר כהן, מנכ"ל מכון וינגייט גיא אטיאס וראש מועצת גלבוע דני עטר, במסגרתו נבחנה ההיתכנות לפתיחת שלוחה נוספת של מכון וינגייט בשטח המועצה ובוצע סיור בשטח הנבחר.

השר מיקי זוהר במהלך הביקור (דוברות השר)

שר התרבות והספורט מיקי זוהר: "עם כניסתי לתפקיד שר התרבות והספורט, אמרתי שאני מעוניין להקים וינגייט נוסף, כי חייבים להרחיב את הקיים. הכרזתי על הקמת מכון וינגייט חדש בבאר שבע, אבל הטבח הנורא בשבעה באוקטובר הוביל לכך שהפננו את התכנית והמשאבים לשטחי עוטף עזה לטובת קידום ופיתוח האזור".

זוהר הוסיף: "באחרונה נוכחתי לדעת שיש לנו את היכולת ואת הצוותים המתאימים כדי להקים שלוחה נוספת של וינגייט בצפון. הקמת השלוחה הצפונית בגלבוע תקדם את הספורט המקצועי לפריסה כלל ארצית ותעביר מסר חשוב וחד-משמעי: בזמן שאויבנו פועלים כדי להרוס, אנחנו נמשיך לבנות! אני מודה לאנשי מכון וינגייט על הנכונות, על ההירתמות ועל הרצון להתרחב ולהגיע לפריפריה. אני אעשה הכל כדי שזה יקרה ובע"ה נעשה ונצליח".

Back to top button
ישראל ספורט

FREE
VIEW