במגרש הפוליטיספורט אולימפיענפים אחרים

שר התרבות והספורט זוהר נפגש עם מקבילו הארגנטינאי

השר טס לארגנטינה לכבוד ההשתתפות של נבחרת הנוער במונדיאליטו ונפגש עם שר הספורט והתיירות הארגנטינאי: ''מצפים מארגנטינה לנקוט בעמדה תקיפה יותר נגד האיום האיראני''. על מה עוד דנו השניים?

שר התרבות והספורט מיקי זוהר נחת היום (חמישי) בארגנטינה לרגל משחק חצי גמר המונדיאליטו של נבחרת ישראל הצעירה שמתקיים הערב בשעה 20:30.

לפני משחק חצי הגמר נפגש השר זוהר עם שר הספורט והתיירות של ארגנטינה, מטיאס למנס, יחד שגריר ישראל בארגנטינה אייל סלע ורמ"ט הספורט של השר, חן אביטן.

המפגש בארגנטינה (דוברות שר התרבות והספורט)

השרים דנו על כך שארגנטינה וישראל הן כלכלות משלימות וכי יש פוטנציאל רב לשיתופי פעולה בין המדינות וישמחו לשתף ולהעמיק את הקשרים בתחום הספורט במגוון התחומים כולל חיזוק הקשרים התיירותיים בין במדינות ואף שיפעלו לטיסות ישירות בין המדינות.

כשעלה נושא היחסים הבינלאומיים הזכיר השר זוהר את הקהילה היהודית החזקה שיש בארגנטינה והעולים הרבים מארגנטינה שיש בישראל וביקש ממנו שארגנטינה תנקוט בעמדה יותר תקיפה נגד איראן, כולל בסוכנות לאנרגיה אטומית (IAEA) בווינה לגבי ההפרות האיראניות כלפי הארגון. 

בעניין האיום האיראני, הסביר השר זוהר שישראל לא תוכל להרשות לאיראן להחזיק בנשק גרעיני ושאנו מצפים לתמיכת ארגנטינה במאבק של ישראל להגנת המדינה.

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
Isport

FREE
VIEW