כדורגל ישראליליגת העל

שר הספורט סיכם עם פיקוד העורף על חזרה של הקהל למגרשים

לאחר שליגת העל בכדורגל הופסקה בעקבות המלחמה וחזרה ללא צופים ביציעים, הודיע השר זוהר כי הגיע לסיכום עם מפקד פיקוד העורף על חזרה הדרגתית. בשלב הראשון יוכנסו לכל משחק אלף אוהדים, המספר יגדל בהתאם להערכות מצב

שר התרבות והספורט מיקי זוהר סיכם היום (שני) עם מפקד פיקוד העורף אלוף רפי מילוא על חזרה מיידית של קהל למגרשים. בכל מקרה, למשחק הערב בין מכבי נתניה להפועל באר שבע לא תותר כניסת קהל, והתכנית תצא לפועל במחזורים הבאים. חשוב לציין מספר קבוצות מתנגדות לתכנית, בטענה שמספר כל כך נמוך של אוהדים שיורשו להיכנס – כ-800 אוהדים לפי ההערכות, יגרום לבעיות בתהליך הסינון של בעלי המנויים.

ממשרד הספורט נמסר: "מלחמת ״חרבות ברזל״ גרמה להפסקה כמעט מוחלטת של אירועי התרבות ומשחקי הספורט במדינה. מהרצון לחזק את המורל ואת הרוח בעם, פעל שר התרבות והספורט מיקי זוהר להחזיר את משחקי הספורט ולפתוח את עונת המשחקים מוקדם ככל האפשר, כדי לעמוד ביעדים לתחרויות בינלאומיות ולפתח שגרה מחודשת".

אצטדיון סמי עופר הריק (האתר הרשמי של מכבי חיפה)

עוד נמסר: "לאור הגבלות המלחמה חזרו משחקי הכדורגל ללא קהל, אך כעת, שר התרבות והספורט מיקי זוהר סיכם עם מפקד פיקוד העורף האלוף רפי מילוא, על חזרת קהל למשחקי הכדורגל באופן הדרגתי. במסגרת החזרה המדורגת של קהל למשחקים, בשלב הראשון יתקיימו משחקים עם קהל של אלף אוהדים, ובהתאם להערכות המצב של פיקוד העורף עם שר התרבות והספורט, יעלה מספר האוהדים במגרשים".

שר התרבות והספורט, מיקי זוהר: "ללא קהל חווית הספורט נפגמת והופכת לחסרת ערך. היה לי חשוב לפעול ולהחזיר את הקהל למגרשים, קצת תחושה של נורמליות, ולו רגעית, בתקופה הקשה הזו. אני סומך על אוהדי הקבוצות שיישמעו להוראות פיקוד העורף, ימשיכו לייצג את ישראל ואת המאמץ ההסברתי כפי שגם עשו במשחקי החוץ, ויעודדו את השחקנים שעל המגרש".

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button