במגרש הפוליטיכדורסלליגת העל

שר הספורט מיקי זוהר: אפעל לקיום הפיינל פור בירושלים

השר זוהר בעקבות האירועים מהמשחק של הפועל י-ם: ''אסור להקל ראש בגילויי אנטישמיות, יש לפעול במלוא החומרה''. יו''ר איגוד הכדורסל הלוי ומקבילו באיגוד היווני במכתב משותף: ''המיעוט האלים לא ינצח''

יו"ר איגוד הכדורסל הישראלי עמירם הלוי ו-ונגליס ליוליוס, נשיא ההתאחדות היוונית, הוציאו היום (שלישי) הודעה משותפת בעקבות האירועים האלימים במשחק בין א.א.ק אתונה להפועל ירושלים, גינו את האלימות וקראו לכולם לשמור על משחק הוגן. השניים כתבו: "לאלימות אין מקום בספורט ושני האיגודים שבמשך שנים ארוכות היו ביחסים מצוינים, מדגישים שספורט זה חגיגה ואיחוד בין אנשים. אנחנו ומרבית האוהדים של הענף שלנו עומדים מאחורי העקרונות הללו".

המכתב שנשלח (איגוד הכדורסל)

שר התרבות והספורט מיקי זוהר מסר: "הענישה של א.א.ק. אתונה והמעצרים שבוצעו בעקבות אירועי האלימות וגילויי האנטישמיות במשחק בשבוע שעבר היו מתבקשים על מנת למנוע מקרים חמורים כאלו בעתיד. השיחה שערכתי עם סגן שר הספורט היווני וגינוי שהגיע מצד ראש הממשלה היווני חשובים ואנו מצפים להמשך ענישה חמורה על ידי מדינת יוון כנגד כל המעורבים. אסור לנו להקל ראש בגילויי אנטישמיות ולפעול במלוא החומרה. בע״ה אגיע מחר למשחק השני בין הקבוצות, שיתקיים בארץ, ואם הפועל ירושלים ינצחו ויפעילו לפיינל פור, אני אפעל ואסייע לכך שהפיינל-פור יתקיים בירושלים, בירת ישראל".

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button