כדורגל ישראליליגת העל

שר הספורט הבהיר: "הפיצוי יישלל אם סכום המינויים לא יוחזר"

השר מיקי זוהר הבהיר באופן חד משמעי: ''המתווה מחייב להעניק החזר מלא למנויים ורוכשי כרטיסים שלא הורשו להיכנס למשחק''. במקביל, בית''ר ירושלים פרסמה את מתווה הפיצויים עבור המנויים של הקבוצה

על רקע הפרסומים לפיהם קבוצות ספורט אינן מחזירות כסף לאוהדים מחזיקי כרטיסי או מנויים על משחקים שאינם התקיימו או התקיימו בלי קהל, שר התרבות והספורט מיקי זוהר הזכיר היום (שישי) כי "מתווה השר לפיצוי הקבוצות בגין אובדן הכנסות מכרטיסים ומינויים עקב המלחמה, מותנה בהשבת הכסף לאוהדים והועבר לשם כך".

שר התרבות והספורט, מיקי זוהר (צילום: נועם מושקוביץ', דוברות הכנסת)

עוד נמסר כי "על פי המתווה, הקבוצות מחויבות להוכיח החזר כספי מלא בגין משחקים בהם בעלי מנויים או מחזיקי כרטיס לא הורשו להיכנס למשחק, אחרת יישללו מהם כספי הסיוע". מוקדם יותר פורסם כי במועצה הישראלית לצרכנות התקבלו תלונות רבות מאוהדי קבוצת הכדורסל של מכבי תל אביב, על כך שהם רכשו כרטיסים למשחקי היורוליג של הקבוצה שלא התקיימו בישראל בגלל המלחמה והקבוצה מסרבת להחזיר להם את הכסף עד לאחר המלחמה.

אוהדי בית"ר ירושלים (ליאת אבשלומי)

בתוך כך, בית"ר ירושלים פרסמה היום את מתווה הפיצויים שלה לאוהדיה שקנו מנוי לעונת 2023/2024, זאת בהודעה רשמית באתר הקבוצה. לפי הנכתב בהודעה, מי שרכש מנוי לעונת המשחקים הנוכחית יקבל הנחה בשווי המשחקים שהפסיד העונה בעקבות הוראות פיקוד העורף בעת חידוש המנוי בעונת 2024/2025. בנוסף, מנוי אשר יחליט שלא לחדש את הכרטיס העונתי שלו לעונה הבאה יוכל לקבל כרטיסים בעונה הבאה לאותם המשחקים שהפסיד במהלך העונה הנוכחית.

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
ישראל ספורט

FREE
VIEW