כדורסלליגת העל

שרף לקראת אוסטנד: "נצטרך לשחק משחק אגרסיבי וחכם"

הפועל חולון פותחת הערב (רביעי, 21:00) את סדרת הפליי-אין מול הבלגים עם משחק ''ביתי'' בהונגריה. המאמן: ''סדרות תמיד מוציאות מקבוצה את המקסימום, נעשה הכל כדי לחזור עם ניצחון''. בכורה לברנס, משגב ייעדר

הפועל חולון הגיעה לסומבוטיי שבהונגריה שם תקיים הערב (רביעי, 21:00) את המשחק הבית הראשון בסדרת הפליי-אין מול אוסטנד הבלגית. המעבר להונגריה נעשה מכיוון שההיכל בריגה תפוס בימים אלה. דיאונדרה ברנס יערוך את הופעת הבכורה שלו בסגול כשמנגד ניב משגב שסובל עדיין מכאבים במפשעה ימשיך להעדר.

שחקני הפועל חולון (אתר FIBA)

המאמן עמית שרף התייחס לסדרה שמצפה לקבוצה: "אנחנו מגיעים למשחק ראשון נגד אוסטנד בסדרה מאוד מאתגרת, סדרות תמיד מוציאות מקבוצה את המקסימום, בעיקר שזה תוך כדי עונה, ובאמצע יש משחקי ליגה. לצערנו אנחנו ללא הבית וללא הקהל המדהים שלנו, שבשלושת משחקי הבית עד עכשיו בליגה דחף אותנו ועזר לנו, אבל נעשה הכל כדי להמשיך את העונה האירופאית ולעלות לשש עשרה האחרונות".

יערוך בכורה. דיאנדרה ברנס (האתר הרשמי)

שרף סיכם: "לצערי ניב משגב עדיין לא כשיר, אבל אנחנו מקבלים את דיאונדרה שיעזור לנו בחלוקת העומס בקו האחורי. נצטרך לשמור אגרסיבי וחכם, לשלוט בקצב המשחק ולייצר נקודות מהירות והתקפות מעבר שיביאו לידי ביטוי את היתרונות שלנו. זה משחק ראשון בסדרה קצרה של הטוב משלושה שיפתח שלושה שבועות מאוד אינטנסיביים של משחק כל שלושה ימים, ואנחנו נעשה הכל כדי לחזור עם הניצחון".

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
ישראל ספורט

FREE
VIEW