ענפים אחריםענפים נוספים

שרון קנטור מזנקת למקום השני באליפות העולם בגלישת רוח

הצלחה כחול-לבן באליפות העולם: הישראלית ניצחה שלושה שיוטים, רק אמה ווילסון הבריטית מעליה. ספיצ'קוב עלתה למקום החמישי, שטיינברג שישית, טיבי שביעית. אצל הגברים, טיפס תום ראובני למקום השביעי

אליפות העולם בגלישת רוח נכנסה היום (רביעי) ליומה השלישי, בסימן המשך הדומיננטיות הישראלית, כאשר שרון קנטור טסה שמונה מקומות במעלה הטבלה לאחר יום שיוטים מצוין.

קנטור החלה את היום במקום העשירי, והיום ניצחה שלושה שיוטים וסיימה שנייה בשניים נוספים. כעת היא ניצבת במקום השני הכללי עם 14 נקודות לחובתה, שש נקודות מעל מובילת התחרות, אמה ווילסון הבריטית, שממשיכה להציג יכולות גלישה מושלמות כמעט. מחר תלבש קנטור את הגופייה הכחולה, המסמנת את המקום השני בתחרות ותנסה להמשיך ולאיים על ווילסון על מנת לרשת את הגופייה הצהובה של המובילה.

תום ראובני (צילום: sailing energy)

העשירייה הראשונה באליפות נשלטת עדיין על ידי הישראליות, עם ארבע מתמודדות נוספות. קטי ספיצ'קוב עלתה מהמקום השישי לחמישי, לאחר שניצחה בשיוט הראשון של היום ולאחריו סיימה במקומות 5,5,7,3, תמר שטיינברג מיד אחריה במקום השישי, עם ירידה של מקום אחד לאחר שיוטים במקומות 5,4,2,3 ומקום 32 בשיוט אחרון חלש. במקום השביעי שחר טיבי, עם עלייה של שני מקומות מאתמול לאחר שסיימה שיוטים במקומות 7,2,5,2 ומקום 15 בשיוט האחרון. שתי ישראליות נוספות, מאיה מוריס ודניאלה פלג נחלשו מעט היום והן ממוקמות במקומות 19 ו 22 בהתאמה.

בנבחרת הגברים עולה תום ראובני למקום השביעי הכללי, לאחר ארבעה שיוטים בעשירייה הראשונה ושיוט נוסף במקום 22. בתחרות הגברים מובילים לוק ואן אופזילנד וניקולס גויאר, כאשר אחריהם שמונה מתחרים נוספים בהפרשי נקודות קטנים יחסית. לחובתו של ראובני 34 נקודות, 9 נקודות בלבד יותר מהמקום השלישי בתחרות.

היום הסתיים שלב המוקדמות באליפות, כאשר כל המתחרים והמתחרות הישראליים מעפילים לבית הזהב ויתחרו ביומיים הקרובים על מנת להבטיח את מקומם בעשרת הגדולים, שיתחרו על מקום על הפודיום בשיוטי המדליות ביום שבת.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
ישראל ספורט

FREE
VIEW