כדורגל ישראליליגיונרים

שערורייה: שגיב יחזקאל נלקח לחקירה פלילית בעקבות המחווה

לאחר שכבש שער והקדיש אותו לחטופים בעזה, תובע העיר אנטליה ושר המשפטים פתחו בחקירה נגד השחקן, כשהטענה היא כי הסית את הציבור המקומי לשנאה וכי ''הפעולה שביצע תומכת בטבח שביצעה ישראל''

אנטישמיות לשמה: שגיב יחזקאל מצא את עצמו בליבה של סערה גדולה היום (ראשון) אחרי שעשה מחווה לחטופים בעזה ובשל כך הושעה מאנטליהספור. שר המשפטים הטורקי יילמאז טונץ' הודיע הערב כי הוא יפתח בחקירה נגד השחקן הישראלי ובתקשורת המקומית מדווחים כי הכדורגלן כבר נלקח לחקירה במשטרה. יש לציין כי משרד החוץ ומשרד התרבות והספורט, יחד עם ההתאחדות לכדורגל, מעורבים בנושא.

קריקטורה מבישה שנפוצה בטורקיה

כזכור, יחזקאל כבש שער ב-1:1 מול טרבזונספור, מבישול של חברו לקבוצה רמזי ספורי, ואחריו סימן חצי לב למצלמה כאשר על התחבושת שעל ידו נכתב "100 ימים" והתאריך 7.10. קבוצתו אנטליהספור העלתה את החגיגה המיוחדת לרשתות החברתיות, אך לאחר מספר דקות היא מחקה את הפוסטים עקב הכעס שהם עוררו אצל האוהדים והתקשורת. מאוחר יותר הוא הושעה מיידית מכל פעילות בקבוצה ונשיא המועדון אף הודיע שהחליט לפעול להתרת חוזהו אופן מיידי. בשעות הערב המאוחרות, הגיעו חלק מאוהדי הקבוצה למשרדי המועדון, כדי למחות ולקרוא לשחרורו של יחזקאל מהמועדון.

אוהדי אנטליהספור דורשים את שחרורו המיידי

שר המשפטים טונץ כתב פוסט ברשת החברתית X (לשעבר טוויטר): "ראיתי את תמיכתו המגעילה של שגיב יחזקאל בטבח שמבצעת ישראל בעזה, התובע באנטליה יפתח בחקירה נגדו בגין פגיעה ברגשות הציבור. אני מגנה שוב את הטבח שמבצעת ישראל בפלסטינים כבר 100 ימים". גם ההתאחדות הטורקית הגיבה הערב לסערה: "אנו מגנים את התנהגותו הבלתי מתקבלת של שגיב יחזקאל היום. השעייתו ראויה. הליכים נחוצים וחקירות משמעתיות נגד האחראים נפתחו מיד. לציבור לא צריך להיות ספק כי יינקטו צעדים הכרחיים נגד האחראים למעשה זה, הפוגע בכבוד האדם ובמצפונה של החברה הטורקית".

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
Isport

FREE
VIEW