ענפים נוספים

שני הטריאתלטים הבכירים של ישראל, יצאו לשתי תחרויות בינלאומיות

שחר שגיב, ממכבי תל אביב, יצא בדרכו להונג קונג, שם ישתתף ביום ראשון הקרוב (17:00 שעון ישראל) בתחרות במסגרת סבב גביע העולם, השנייה במספר בעונת 2023/2024 שנפתחה לפני כחודש.

תחרות זו שתתנהל במתכונת הספרינט: 750 מטרים שחייה, 20 קילומטרים רכיבה ו-5 קילומטרים ריצה, מעניקה ניקוד להשגת הכרטיס למשחקים האולימפיים שיהיו הקיץ בפריס. שגיב מדורג בנקודת זמן זו, במקום ה-41 בדירוג האולימפי כשבמשחקים האולימפיים הקיץ בפאריז ישתתפו 55 טריאתלטים.

שגיב, המלווה לתחרות זו בידי הפיסיותראפיסט שלו דוד רזניק, מעולם לא התחרה בהונג קונג. במקום תשרור לחות גבוהה. שגיב רק החל את השנה האולימפית ובתחרות הראשונה העונה, שהיתה לפני כחודש בתאילנד, סיים במקום הרביעי.

אביב לוי (צילום: אייל אפרתי)

אביב לוי, מקבוצת XTRIM, יצאה לפורטוגל שם תערוך בעוד שלושה ימים (שבת) את התחרות הבינלאומית הראשונה שלה לעונת 2024. התחרות תהיה במרחקים האולימפיים: 1500 מטרים שחייה, 40 קילומטרים רכיבה ו-10 קילומטרים ריצה. בתחרות ישתתפו 50 טריאתלטיות כשלוי היא הנציגה היחידה מישראל בתחרות הנשים.

לפני כתשעה חודשים השתתפה לוי בתחרות הזאת שהתקיימה בקיצביל אוסטריה וסיימה במקום ה-30. אביב לוי תתחרה כשעל כידון האופניים שלה יהיה סרט צהוב המסמל את המאבק למען החזרת החטופים מהשבי בעזה.

על פי התכנית המקצועית שקבעו לוי ומאמנה ענר שרמן היא אמורה להשתתף השנה בעשר תחרויות בינלאומית כשהמטרה שלה לשפר את הדירוג הבינלאומי מ-270 ל-180 מתוך ראייה ארוכת טווח לייצג את ישראל במשחקים האולימפיים בלוס אנג'לס 2028.

לוי, שימלאו לה בחודש הבא 21 אביבים ביצעה הכנה קפדנית לעונה הקרובה. בתפריט האימונים שלה גדל נפח השעות של האימונים שלה ובמרחקים של כל אחד משלושת המקצועות של הטריאתלון גדל גם כן הנפח.

לוי רכבה 250 קילומטרים בשבוע, רצה 70 קילומטרים ושחתה בין 25 ל-30 קילומטר מידי שבוע. "אני בכושר טוב בהתייחס לזמן של תחרות ראשונה ואני מקווה שאפתח טוב את העונה הבינלאומית שלי", אמרה לוי ערב היציאה.

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button