כדורסלליגת העל

שניידרמן: "רוצים מאד להצליח ולהגיע לתוצאות הטובות ביותר"

שחקן מכבי עירוני רמת גן דיבר לקראת המשחק הערב (שלישי, 21:00) מול הפועל ירושלים, שתגיע בסגל חסר במיוחד וללא המאמן דז'יקיץ': ''מרגישים מחויבות גבוהה מאוד למועדון, מבטיח שנעשה הכל כדי לנצח את ירושלים''

מכבי עירוני רמת גן תארח הערב (שלישי, 21:00) את הפועל ירושלים במשחק הביתי הראשון שלה בעונת חזרתה לליגת העל אחרי 13 שנים. בשבוע שעבר במשחקה הראשון העונה, במשחק החזרה לליגה שלא יצאה לדרך במועד המתוכנן לפני כחודשיים בגלל מלחמת חרבות ברזל, גברה רמת גן על בני הרצליה 70:80 במשחק חוץ.

מכבי עירוני רמת גן תקדיש את המשחק לזכרם של 24 חללי צה"ל, תושבי העיר רמת גן שנפלו במלחמת חרבות ברזל. רמת גן תקיים לפני המשחק טקס התייחדות עם זכרם של הנופלים, בהשתתפות ראש העיר כרמל שאמה הכהן. רמת גן תארח במשחק את משפחת מזרחי, אוהדים נאמנים של הקבוצה, מנויים של המועדון שנים רבות שאיבדה את בנם הבכור, רב סמל אור מזרחי ז"ל שנפל ב-7 באוקטובר היום בו פרצה המלחמה. אחיו הקטן של אור, משחק בקבוצת הקט סל של המועדון. ראשי האגודה השתתפו בהלוויתו של אור מזרחי ז"ל, מאמנה שמוליק ברנר ומספר שחקנים ערכו במשפחה ביקורי תנחומים.

אלכס המילטון (צילום: גיא ביטמן, באדיבות מכבי עירוני רמת גן)

רגע מרגש במיוחד צפוי במהלך הטקס כשאת ההמנון הלאומי התקווה, ינגן זיקו אברמוב, פסנתרן עיוור, תושב רמת גן ואוהד הקבוצה. במקביל, מכבי עירוני רמת גן, בשיתוף עם ערן עצמון יזמות נדל"ן, יפתחו במשחק הבכורה מחר, מיזם חברתי מיוחד ומרגש שילווה את הקבוצה בכל משחקי הבית. במשחקים יתארחו ילדים, בני נוער ומבוגרים בעלי צרכים מיוחדים וחולים מורכבים, הנמצאים בתהליכי שיקום. בהתאם לבקשת משטרת רמת גן, במועדון התבקשו להודיע כי לא תותר כניסה עם נשק לאולם והקהל מתבקש להקפיד על חניה תקנית.

לקראת המשחק אמר יובל שניידרמן, שגדל בהפועל ירושלים, אותה עזב לפני שתי עונות. שניידרמן הגיע לירושלים בהיותו ילד בן 8 ועזב אותה אחרי 10 שנים בהן היה בשתי העונות האחרונות בקבוצה הבוגרת אמר: "ירושלים נחשבת שנים רבות לקבוצת צמרת בכדורסל הישראלי. אנחנו, כקבוצה בעלת אופי מיוחד, מרגישים מחויבות גבוהה מאוד למועדון, המתנהל בצורה מקצוענית ברמה גבוהה מאוד ומעניק לכולנו תחושה של משפחתיות. כולנו כאחד, רוצים מאד להצליח ולהגיע לתוצאות הטובות ביותר. אני מבטיח לכולם שנעשה הכל כדי לפתוח את העונה בניצחון במשחק הבית הראשון שלנו".

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button