כדורגל ישראליליגת העל

שלמה: "אין סיבה שלא ניקח אליפות, לא מצטער שיצאתי לחו"ל"

בלם מכבי ת''א מרוצה מהיכולת של הקבוצה שחזרה למסלול הניצחונות ב-0:4 על הפועל חיפה: ''הולכים לשלושה משחקי חוץ הכי קשים בפלייאוף, זה תלוי בנו''. על התקופה בבלגיה: ''אני לא חושב שנכשלתי''

הבלם רז שלמה גדל במחלקת הנוער של הפועל אשקלון ובגיל 13 עבר להפועל תל אביב, שם גם עלה לבוגרים בגיל 17. בהמשך הוא עבר למכבי נתניה ב-2022 ובקיץ האחרון חתם שלמה בן ה-24 על חוזה לארבע שנים בלוון הבלגית, תמורת 1.2 מיליון יורו ששולמו ליהלומים. אלא שהקדנציה בבלגיה הסתכמה ב-5 הופעות ליגה בלבד ובתחילת פברואר הוא הצטרף למכבי תל אביב תמורת אותו סכום בו הבלגים קנו אותו מנתניה.

שלמה, שחתם לשלוש שנים וחצי, דיבר אמש (שבת) לאחר ה-0:4 על הפועל חיפה, ששמר על פער של 7 נקודות בפסגה: "אין ספק שבמועדון כמו מכבי תל אביב תמיד יש לחץ. גם כשאתה מנצח וגם כשאתה מפסיד, אבל במיוחד אחרי שהפסדנו היה חשוב לנו לצאת מזה מהר ולהשיג את הניצחון הזה. אני שמח שניצחנו ועשינו הופעה טובה. דיברנו על לפתוח את המשחק כמה שיותר חזק, אני שמח שעשינו את זה גם במחצית הראשונה. שמנו שני גולים מהירים וגם במחצית השנייה דיברנו בינינו לא להוריד רגל מהגז ופתחנו חזק ושמנו עוד שני גולים וסיימנו את המשחק. הבישול? במועדון כמו מכבי תל אביב יש הרבה אופציות, זה נוח. אתה תמיד משתדל למצוא את המסירה הנכונה ואני שמח שהצלחתי".

שחקני מכבי ת"א חוגגים (ישי נאמן)

הבלם המשיך: "פציעה זה לא דבר קל ונחמד, באים ולוקחים לך את המקום. אתה לוקח יוזמה מחדש ומראה שאתה ראוי להרכב ומוכיח את עצמך בכל משחק ומנסה להתקדם. אני שמח שעשיתי את זה. התקשורת מדברת ואנחנו מנסים להתנתק מכל הדיבורים. אני לא הייתי מההתחלה, הקבוצה עשתה המון משחקים וזה קשה בשלב הזה של העונה. השחקנים כבר עייפים ומריחים את הסוף. אנחנו רוצים לסיים את זה בטעם טוב ולהביא את הצלחת. עכשיו אנחנו הולכים לשלושה משחקי חוץ הכי קשים בפלייאוף, זה תלוי בנו".

שלמה סיכם: "אם נבוא בגישה הנכונה ובמוכנות המקסימלית, ואני מאמין שהצוות יעשה את זה על הצד הטוב ביותר, אין סיבה שלא ניקח את האליפות הזאת. הקהל קיבל אותי על הצד הטוב ביותר, אני לא מרגיש שום דבר מהעבר ואני שמח להיות פה. אני מקווה לשמח אותם יותר בהמשך הדרך. התקופה בבלגיה? יצאתי, ניסיתי. לא מתחרט על זה לרגע. לא מתחרט גם שיצאתי וגם שחזרתי. אני עוד צעיר ויכול להיות שזה יגיע גם בהמשך הקריירה. לא חושב שקיבלתי מספיק הזדמנויות. ניסיתי ולא נכשלתי".

כתבות קשורות

Back to top button
Isport

FREE
VIEW