ענפים אחריםשחייה

שלי בובריצקי ואריאל נשיא קרובות להבטחת הקריטריון לפריס

אליפות העולם בשחייה אומנותית בקטאר: הצמד הישראלי סיים במקום התשיעי בתרגיל הדואט החופשי, עם 228.4708 נקודות, והתקרב מאוד לאולימפיאדה. בובריצקי: ''שמחות שהתגברנו על משוכה מנטלית''

שלי בובריצקי ואריאל נשיא סיימו היום (חמישי) במקום התשיעי בגמר הדואט החופשי באליפות העולם בשחייה אומנותית המתקיימת בקטאר, לאחר שסיימו באותו מקום גם אתמול במוקדמות. השתיים ביצעו תרגיל שזכה לציון של 228.4708 נקודות, כאשר המאמנות האחראיות על התרגיל היו סבטה בלכר ואנה טרס.

שלי בובריצקי ואריאל נשיא (סימונה קסטרווילארי, איגוד השחייה)

חיבור תוצאות הדואט הטכני עם הדואט החופשי הוא הקובע את הדואטים המעפילים לאולימפיאדה והדואט הישראלי, שביצע תרגילים מצוינים, הבטיח כמעט סופית את מקומו באולימפיאדה. מחר, לאחר הגמר הקבוצתי החופשי, ניתן יהיה לדעת סופית את הדירוג האולימפי ולוודא שהדואט הישראלי הבטיח את המקום בפאריס בקיץ. אם יעלו, זה יהיה הישג מעולה עבור השתיים מכיוון שמדובר בקריטריון הקשה ביותר אי פעם באולימפיאדה בענף הזה, בעקבות צמצום מספר הדואטים המעפילים ל-18 בלבד.

שלי בובריצקי אמרה: "מרגישה שהתגברנו על משוכה בעיקר מנטאלית, נתנו הכל בבריכה, יצאנו אחרי שנתנו הכל ושמחות שידענו לעמוד בדרגת הקושי שהיא בין הגבוהות בין המתחרות. כל מה שבטווח ההשפעה שלנו, אני חושבת שעשינו. כמובן שיש לאן לגדול ולהתפתח, אבל אנחנו מאוד מרוצות מהתוצאה שלנו ושמחות שהצלחנו לעשות קריטריון שזאת הייתה המטרה. במיוחד אחרי חצי שנה של אימונים מאוד אינטנסיביים וחוסר וודאות, מאוד שמחה שהצלחנו להתגבר על כל זה ולהביא את הביצוע שהבאנו. מפה אנחנו יכולות רק לגדול".

שלי בובריצקי ואריאל נשיא עם המאמנות (סימונה קסטרווילארי, איגוד השחייה)

אריאל נשיא הוסיפה: "באנו לגמר קצת פחות טוב. חשוב היה לנו לתקן ולהראות שלגמרי יש לנו את זה, וגם לא ליפול בתרגילים של הרמת קושי. אני גאה בעצמי ובשלי, בעיקר בדואט שלנו. עבורי זאת פעם ראשונה, שלי כבר עשתה אולימפיאדה אבל זה עדיין מרגש אותה. בשבילי זה מטורף, חלום של כל ספורטאי להיות באולימפיאדה".

במדליית הזהב זכתה נבחרת סין עם 250.7729 נקודות, בכסף זכתה הולנד עם 250.4979 נקודות ובמקום השלישי בריטניה עם 247.2626 נקודות.

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button