ענפים אחריםשחייה

שלי בובריצקי ואריאל נשיא בגמר הדואט החופשי באליפות העולם

הצמד הישראלי בשחייה אומנותית סיים במקום התשיעי במוקדמות עם 226.7439 נקודות וישתתף בגמר שיתקיים ביום רביעי בקטאר. המאמנת סבטה בלכר העבירה ביקורת: ''הופעתי קצת מהציונים של השופטים''

שלי בובריצקי ואריאל נשיא העפילו היום (רביעי) לגמר הדואט החופשי באליפות העולם בשחייה אומנותית המתקיימת בקטאר, לאחר שסיימו במקום התשיעי במוקדמות.

הצמד הישראלי ביצע תרגיל שזכה לציון של 226.7439 נקודות, כאשר המאמנות האחראיות על התרגיל היו סבטה בלכר ואנה טרס. במקום הראשון סיימה נבחרת סין עם 250.8438 נקודות, במקום השני הולנד עם 244.2439 נקודות ובמקום השלישי בריטניה עם 237.1042 נקודות.

שלי בובריצקי ואריאל נשיא (סימונה קסטרווילארי, איגוד השחייה)

שלי בובריצקי אמרה: "נתנו את כל מה שיכולנו, הרגשנו באמת שהשארנו את טיפת הכוח שנשארה שלנו במים. שמחנו שדרגת הקושי נשארה כמו שהיא, אבל הופתענו קצת מהמיקום שלנו. אנחנו עכשיו נעשה תחקיר וננסה להבין בעצם איפה החסרונות שלנו, במטרה להביא הרבה כוח לגמר". על ההעפלה לגמר: "לא היה תסריט אחר, אבל אנחנו לא מרוצות מהדירוג שלנו. אנחנו ניתן את כל מה שיש מחר כדי לעלות".

המאמנת סבטה בלכר אמרה: "המטרה שלנו היא בעצם להשיג כרטיס למשחקים האולימפיים. הופתעתי קצת מהציונים של השופטים ואני לא מסכימה עם זה. אני חושבת שיש משהו מסביב כי כל השנה שעברה קיבלנו ציונים הרבה יותר גבוהים עם ביצוע יותר טוב. אנחנו ממוקדמות למחר והמטרה היא לא להסתכל מסביב".

שלי בובריצקי ואריאל נשיא (סימונה קסטרווילארי, איגוד השחייה)

בלכר הוסיפה: "אנחנו צריכות לעשות את העבודה שלנו למרות שזה קצת קשה לראות את התגובה של כל השופטים. בניקוד הקבוצתי הסיכויים ממש קטנים, אלא אם מישהי מהבנות שממוקמות קדימה יתרסקו. אנחנו ממוקדות למחר וזו בעצם הייתה המטרה. הורדנו את הדברים המסוכנים בשביל לא להיכנס לבורות. אני חושבת שאנחנו נחזיק את דרגת הקושי ככה ולא נעלה כי אני רואה מה קורה".

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button