כדורגל ישראליליגת העל

שלטים נגד סבע נתלו בכפר גלים, אזולאי יגיע בעסקת טרייד?

שני שלטים נתלו במתחם האימונים של מכבי חיפה: ''תומך טרור לפני השחקן?'' ו-"לא רוצים את סבע בחיפה''. ברחוב המסגר נתלה השלט ''ברק בחר לא נכון''. הירוקים יציעו שחקן וכסף תמורת הקשר הצעיר

שלטים הקוראים לא להחזיר את דיא סבע למכבי חיפה נתלו בלילה (בין שני לשלישי) במתחם האימונים בכפר גלים, כמו גם בסמוך למשרדים של הנשיא יעקב שחר ברחוב המסגר בתל אביב. חשוב לציין כי ארגוני האוהדים של מכבי חיפה התנערו מתליית השלטים ועדיין לא ברור מי אחראי למעשים.

דיא סבע בפעולה (אליאב אוזן)

באחד השלטים בכפר גלים נכתב: "תומך טרור לפני השחקן?" (פרפראזה על האמירה המפורסמת "האדם לפני השחקן", שאומצה כמוטו של המועדון), ובאחד אחר נכתב: "לא רוצים את סבע בחיפה". ברחוב המסגר נכתב באחד השלטים: "ברק בחר לא נכון". כזכור, אשתו של דיא סבע נרמין שיתפה פוסט המשווה בין מוות של ילדים בישראל ובעזה עשרה ימים בלבד לאחר פתיחת המלחמה, מה שהוביל למחאת אוהדים נרחבת נגד השחקן ועזיבתו בחודש ינואר בהשאלה לאיחוד האמירויות.

איתן אזולאי מול מכבי חיפה (אסף הופמן)

בנושא אחר, במכבי חיפה רוצים מאוד להתחזק בקשר מכבי נתניה איתן אזולאי, ולשם כך במועדון יהיו מוכנים להציע ליהלומים שבשורותיהם משחק אזולאי טרייד, במסגרתו אזולאי יעבור לירוקים תמורת שחקן אחד או שניים שנתניה תרצה, פלוס תמורה כספית. שלושה שמות הועלו כמועמדים אפשריים לעבור ליהלומים – מאור לוי, גוני נאור וסוף פודגוראנו. נתניה כזכור רכשה את אזולאי ממכבי פתח תקווה בתמורה ל-2.7 מיליון ש"ח, כך שבמקרה בו לא יהיו מעורבים שחקנים נוספים היא תדרוש עליו מיליון וחצי יורו לכל הפחות.

כתבות קשורות

Back to top button
ישראל ספורט

FREE
VIEW