כדורגל ישראלינבחרת ישראל

שינו זוארץ חגג: "אני בטוח שנכון לכדורגל שלנו עתיד מזהיר"

הספורט הישראלי חגג עם הנבחרת הצעירה שהעפילה לרבע גמר היורו. השר זוהר: ''איזה כיף לראות את הצעירים המוכשרים שלנו שמדהימים אותנו כל פעם מחדש''. כלפון: ''קיץ מאושר ומדהים של הכדורגל הישראלי''

הקיץ החלומי של הכדורגל הישראלי פשוט מסרב להיגמר – לשמחת כולנו. אחרי ההצלחה האדירה של נבחרת הנוער שסיימה עם מדליית הארד במונדיאליטו, הערב (רביעי) הנבחרת עד גיל 21 השיגה 0:1 על צ’כיה והעפילה לרבע גמר יורו הצעירות לראשונה בתולדותיה. 

שר התרבות והספורט מיקי זוהר בירך: "אחרי ההצלחה המטורפת של נבחרת הנוער שלנו, הגיע זמנה של הנבחרת הצעירה! איזה כיף לראות את הצעירים המוכשרים שלנו שמדהימים אותנו כל פעם מחדש".

הנבחרת הצעירה של ישראל (אסי קיפר, ההתאחדות לכדורגל)

יו"ר ההתאחדות לכדורגל, שינו זוארץ, אמר: "מלוא המחמאות לשחקני הנבחרת הצעירה, לצוות המקצועי ולכל מי שהיו חלק מהעפלה היסטורית לרבע גמר היורו בזכות כדורגל אמיץ, כישרון, אמונה ומעל לכל אחדות. וכל זה מבית הכי איכותי ומאתגר. הכדורגל הישראלי הוכיח פעם נוספת שזאת הבמה הראויה לו ואין יעד שאינו ניתן להשגה. אני גאה, נרגש ובטוח שנכון לכדורגל שלנו עתיד מזהיר".

יו"ר מנהלת הליגות, ארז כלפון, אמר: "ברכות לנבחרת ישראל הצעירה, למאמן גיא לוזון ולשחקנים. הקיץ המאושר והמדהים של הכדורגל הישראלי נמשך גם הערב בזכות נחישות כשרון והתמדה של עוד נבחרת עם שחקנים צעירים ומוכשרים. אני בטוח שבעונת המשחקים הקרובה נהנה מהשחקנים הצעירים בקבוצות הליגות המקצועניות".

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button