כדורסלליגת העלנבחרת ישראל

שינוי אחרי עשור: עמוס פרישמן נבחר ליו"ר איגוד הכדורסל

שחקן העבר שעד לפני עשור היה סגן מנהל האגף המקצועי, כיהן כיו''ר הוועדה המקצועית וכיום משמש כמנכ"ל החברה לקידום הספורט בגבעתיים, יחליף את עמירם הלוי שעוזב בתום 10 שנים: ''באתי בשביל לעבוד''. גל מקל נבחר להנהלה

היום (חמישי) התקיימו הבחירות להנהלת איגוד הכדורסל ובסיומן התקיימו האסיפה הכלכלית וישיבת הנהלה ראשונה, שבחרה פה אחד את עמוס פרישמן ליו"ר האיגוד החדש, במקומו של עמירם הלוי, שמסיים כהונה בת עשור ואת עו"ד שמעון מזרחי למ"מ בכיר ליו"ר.

פרישמן (59), שיחק בליגת העל במשך 15 עונות, בקבוצות הפועל תל אביב, איתה זכה בשני גביעי המדינה, הפועל חולון, הפועל גבעתיים ומכבי רמת גן, הוא מדורג במקום ה-69 בין קלעי הליגה בכל הזמנים עם 3101 נקודות. פרישמן שיחק בכל הנבחרות הצעירות של ישראל, היה סגן מלך הסלים של אליפות אירופה לקדטים (מלך הסלים היה דראז'ן פטרוביץ' המנוח) ולבש את המדים הלאומיים 46 פעמים. עד לפני כעשור, עבד באיגוד כסגן מנהל האגף המקצועי וכיום משמש כמנכ"ל החברה לקידום הספורט בגבעתיים.

היו"ר עמוס פרישמן (עודד קרני, איגוד הכדורסל)

בשנים האחרונות שימש פרישמן כיו"ר הועדה המקצועית באיגוד. עם היבחרו אמר פרישמן: "אני מבקש להודות לעמירם הלוי על תרומתו כיו"ר האיגוד בשנים האחרונות, למרכז הפועל ומכבי על התמיכה בי ובכל חברי ההנהלה. באתי לתפקיד החשוב הזה בשביל לעבוד, כדי לקדם את איגוד הכדורסל ולהתאים את עבודת האיגוד למציאות ענף הכדורסל בארץ ובאירופה. אני רוצה למצוא דרכים לקדם גם כדורסל נשים ואת הענף במגזרים השונים. לא באתי לעשות את זה לבד אלא עם כל עובדי האיגוד וחברי ההנהלה הנבחרת.

יחד עם פרישמן נבחרת הנהלה חדשה וזו הרשימה המלאה: שמעון מזרחי, איריס וקנין, אורה גלזר, נטע אבוגוב, אילן בק, מנחם וידהורן, גלית מוסאי, רועי שרוני, אלדד אקוניס, סיגל אולפינר, יניב מזרחי, ערן טסל, קרין אגסי סלוניקי, כנרת צדף, נאור גלילי, זאהי ברנסי, רון סקיטל, טאלי קריאף, אלי רבי, גל מקל, אורי אשכנזי, יובל רוסמן, ירון אביב, ניסים רון, תומר ברזילי, אסנת אלרואי, ניסים אטרקצ'י, יוסי מלכה.

כתבות קשורות

Back to top button