ענפים אחריםענפים נוספים

שייט: דור זרקה היה מעורב בתאונה באליפות העולם, לא נפגע

הישראלי במקום ה-12 הכללי בתום ארבעה שיוטים, בשיוט השלישי נקרע לחלוטין המצנח שלו מכיוון שנטש את הגלשן כדי למנוע פגיעה קטלנית בגולש שלפתע נפל למים. נבחרת הקייט פויל פתחה את התחרות בצורה טובה

נבחרת ישראל בקייט פויל פתחה היום (שלישי) את אליפות העולם היטב, כאשר דור זרקה מתמקם במקום 12 לאחר ארבעה שיוטים ומיה אשכנזי וגל צוקרמן במקומות 13 ו-14 בנשים.

בשני השיוטים הראשונים של היום ובשיוט האחרון סיים זרקה במקומות 3,3,4, אך בשיוט השלישי היה מעורב בתאונה מסוכנת. בעת גלישה ברוח צידית במהירות של מעל 60 קמ"ש, היה הגולש הישראלי במקום הרביעי, כאשר לפתע נפל הגולש שלפניו. על מנת למנוע פגיעה קטלנית נטש זרקה את הגלשן שלו וזרק את עצמו למים.

דור זרקה (צילום: sailing energy)

למזלו של הגולש שנפל הצליח זרקה למנוע את הפגיעה, אך מיתרי המצנחים שלהם הסתבכו ונקרעו. במהלך הנפילה נקרע לחלוטין המצנח של זרקה והוא לא יכול היה לסיים את השיוט. זרקה, שלא סבל מפגיעה חמורה חזר לחוף על מנת להחליף מצנח וחזר לשיוט האחרון של היום.

בנבחרת הנשים פתיחה טובה גם כן, כאשר גם מיה אשכנזי וגם גל צוקרמן מסיימות את כל שיוטי היום בתוך עשרת המובילות. אשכנזי ממוקמת כרגע במקום 12, עם 17 נקודות לחובתה וצוקרמן מקום אחד אחריה עם 20 נקודות לחובתה.

כתבות קשורות

Back to top button