כדורגל ישראליליגת העל

שחר: "עשינו את הסוויץ' מאירופה, המוטיבציה שלי לא השתנתה"

קשר מכבי ת''א דיבר לקראת המשחק מחר (שבת, 20:00) מול בני סכנין: ''מה שלא בידיים שלנו, לא מעניין אותנו. נבוא לעשות הכל כדי לנצח בכל משחק. אחרי הטעות מול אולימפיאקוס, אני מרגיש שאני נמצא בתקופת מבחן''

אחרי שהיה מושאל לאפולון לימסול בעונה שעברה, עידו שחר חזר בקיץ האחרון למכבי תל אביב. הוא לא זכה לקרדיט רב מרובי קין ורק מסוף חודש דצמבר החל לשחק בצורה סדירה, כאשר בתקופה האחרונה הוא אף נוסה בעמדת המגן, למרות שהתפקיד המקורי שלו הוא קשר. בחלק מהמשחקים הוא נחל הצלחה, אך מצד שני נחשב לאחד האחראים לתבוסה הכואבת לאולימפיאקוס שסיימה את דרכה של מכבי תל אביב בשמינית גמר הקונפרנס ליג. רגע לפני המשחק מחר (שבת, 20:00) מול בני סכנין שיפתח את הפלייאוף העליון, שחר התייצב בפני העיתונאים והתייחס לעונה שעוברת עליו ועל הצהובים.

עידו שחר חוגג (ישי נאמן)

שחר אמר: "הניצחון על הפועל חיפה במשחק האחרון של העונה הסדירה היה מאוד חשוב. זה גם סוג של משחק כבר בתוך הפלייאוף מול קבוצה שכבר תהיה בפלייאוף. הווייב מאוד טוב בקבוצה, אנחנו מרגישים טוב. כל האווירה פה טובה. אנחנו מגיעים מאוד מוכנים למשחק הקרוב. הכישלון עם נבחרת ישראל? אני יכול להגיד לך שכמו כולם, כל אחד במדינה הזאת, כולנו מאוד רצינו להעפיל ועשינו את המקסימום בשביל להעפיל. לצערנו זה לא יצא, אבל עכשיו אנחנו מפוקסים. כל כולנו פה במועדון, במכבי תל אביב, מרוכזים במשחק הקרוב. בכלל, צריכים להמשיך קדימה וכולנו כבר עשינו את הסוויץ'".

המגן/קשר הוסיף: "אני חושב שזה סוג של מבחן ואני חושב שעברתי את המבחן הזה על הצד הטוב ביותר. גם אחרי הטעות שהייתה לי במשחק מול אולימפיאקוס, אני חושב שיצאתי מזה גם במחצית השנייה, שם הייתי טיפה יותר טובה וגם במשחק מול הפועל חיפה שנכנסתי. זה חלק מהמקצוע, יש טעויות, הדבר הכי טוב לעשות הוא ללמוד מהן ולעבור קדימה ולצאת מהם כמה שיותר מהר. הקהל? כל משחק בית בכלל כל משחק במיוחד, אבל בבית אנחנו רוצים לנצח בכל משחק. לא משנה נגד מי אנחנו משחקים. כמובן שאנחנו נבוא ונעשה את הכל בשביל לעשות את זה. כמובן שאנחנו רוצים את כל האוהדים איתנו, שהאצטדיון יהיה מלא, זה דבר שהוא מאוד יעזור לנו. אני בטוח שזה יקרה, מקווה מאוד שנעשה את זה וננצח את המשחק".

ערן זהבי ואושר דוידה חוגגים עם עידו שחר (ישי נאמן)

שחר המשיך: "מה שלא בידיים שלנו ובשליטה שלנו, זה פחות מעניין אותנו. אין לנו שליטה על זה ואנחנו לא יכולים לעשות עם זה שום דבר. העבודה שלנו זה לשחק כדורגל, מה שבידיים שלנו אנחנו נעשה ונעשה על הצד הכי טוב ביותר. נבוא לנצח בכל משחק ומה שמחוץ לידיים שלנו זה פחות מעניין אותנו. אני מבין לגמרי שכולם רצו שנחזור כמה שיותר מהר מהנבחרת ושנתמקד בקבוצה ובאליפות. אני חושב שאנחנו גם עושים את זה ועשינו את זה. כמו שאמרתי מקודם, עשינו את הסוויץ' הזה ואנחנו כל כולנו מפוקסים במשחק הזה".

המגן/קשר סיכם: "אנחנו גם רוצים לעשות את האוהדים כמה שיותר מאושרים. מקווה מאוד שנעשה זה. מבחינה אישית, במכבי תל אביב, בכל שנה ותמיד מאז ומעולם, יש תחרות על כל עמדה – כל מקום בהרכב, כל מקום בסגל. המוטיבציה שלי לא השתנתה. גם בתחילת העונה שפחות שיחקתי, המוטיבציה שלי תמיד הייתה אותו דבר. עשיתי הכל וידעתי שאני צריך לעבוד כמה קשה כדי שאוכל לשחק כמה שיותר. גם עכשיו אני באותו ווייב, עובד מאוד מאוד קשה בשביל לשחק כמה שיותר".

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button