כדורגל ישראליליגת העל

שחר: "זה מחמם את הלב לראות את הילדים האלה מחייכים"

נשיא המועדון, המנכ''ל, הצוות ומספר שחקנים הגיעו היום למלון הרודס בת''א, שם משתכנות משפחות משדרות, אשקלון וניר עם. שחר: ''המלחמה פגעה כמעט בכל בית, ליבנו נחמץ. הביקור עושה קצת טוב בלב''

נשיא מכבי חיפה, יעקב שחר, מנכ"ל המועדון, איציק עובדיה, מסאי דגו, שחר וייזינגר, סאן מנחם, איתמר ניצן, שון גולדברג וג'ובאני רוסו הגיעו היום (חמישי) למלון הרודס בתל אביב, שם משתכנות משפחות מיישובי העוטף. הנשיא והשחקנים העניקו לילדים ולמשפחות רגעי נחת, חילקו חבילות של המועדון, הצטלמו ובעיקר חיבקו.

שחר אמר: "כולנו ראינו את מה שהראו לנו – כי לא את הכל הראו לנו – וליבנו נחמץ. לבוא לראות את הילדים האלה סוף סוף מחייכים קצת, זה עושה טוב בלב. המועדון שלנו, יום יום ושעה שעה, עושה המון דברים למען הקהילה. לצערנו הפעם זה קורה תחת לחץ נורא, כי המלחמה פגעה כמעט בכל בית, אבל לראות את הילדים שמחים זה עשה לנו טוב בלב".

יעקב שחר, איתמר ניצן וסאן מנחם (מכבי חיפה, האתר הרשמי)

המאמן מסאי דגו אמר: "בשלושת הימים האחרונים היינו הרבה עם האנשים מעוטף עזה בכל רחבי הארץ, סיפרו לנו דברים מזעזעים שרואים בדרך כלל רק בסרטים, אבל הרגעים האלה מזיזים אותם קצת מהסיטואציה שהם היו בה. המועדון שלנו הוא מעבר למועדון כדורגל. מהרגע הראשון שנכנסנו למלחמה הזאת, אנחנו עוזרים לתושבים בדרום ולחיילים. אני גאה להיות במכבי חיפה ואני מבטיח שנעשה הכל כדי לעזור לאנשים האלה שעברו משהו לא רגיל".

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button