כדורגל ישראליליגת העל

שחר ולוזון ייפגשו בנוגע לעסקת מאור לוי, סירוטה נחת ויחתום

אחרי שיעקב שחר התאכזב מההצעה הראשונה שהגיש אבי לוזון עבור הקשר - מיליון ש''ח על חצי מהכרטיס, צפויה בימים הקרובים שיחה נוספת. טוקלומטי עשוי לעשות את הדרך ההפוכה. וגם: מצבה של עסקת אזולאי

הבלם האוקראיני אולכסנדר סירוטה נחת הלילה (בין שני לשלישי) בישראל, בדרך לחתימה במכבי חיפה. סירוטה בן ה-24, יושאל לעונה הקרובה מדינמו קייב עם אופציה של הירוקים לרכוש אותו בסיומה תמורת 2.5 מיליון יורו. שכרו קרוב לחצי מיליון יורו, כאשר המאמן ברק בכר מייעד לו את המשבצת של לורנצו שימיץ'. לבלם יש שורשים יהודיים והוא צפוי להירשם כישראלי כך שלא יתפוס מקום של שחקן זר.

סירוטה יעבור בדיקות רפואיות ויחתום על חוזהו במהלך היום ומחר, הקבוצה עצמה תנחת בארץ אחרי מחנה האימונים שלה בספרד. ביום שני, ברק בכר יוכל לצפות ברכש החדש שלו לראשונה במהלך משחק הידידות מול הנבחרת האולימפית, שייערך ביבנה. בשבת הבאה, מחכה לירוקים משחק רשמי ראשון מול הפועל באר שבע במסגרת משחק האירופאיות, שהמנצחת בו תעלה לחצי גמר גביע הטוטו.

איתן אזולאי מול יילה דוין (אסף הופמן)

בנושא אחר, בימים הקרובים צפויים יושב ראש מכבי פתח תקווה אבי לוזון ובעלי מכבי חיפה יעקב שחר לשוחח פעם נוספת, בניסיון לסגור את סכום ההעברה ומתווה העסקה שבמסגרתה יישאר מאור לוי במדי מחזיקת גביע המדינה לעונה נוספת, זאת לאחר שהשחקן הבהיר מספר פעמים לראשי הירוקים שהוא מעדיף לשחק במכבי פתח תקווה ולא לעבור למכבי נתניה. שחר לא אהב את ההצעה הראשונית של לוזון, מיליון ש"ח תמורת מחצית מהכרטיס, כאשר הועלתה גם אפשרות לטרייד שיכלול את עידן טוקלומטי.

בתוך כך, השיחות עם מכבי נתניה נמשכות. הירוקים רצו שהעברתו של איתן אזולאי תהיה כחלק מעסקת טרייד, אך הרצון של מאור לוי לשחק במכבי פתח תקווה מקשה על מתווה כזה. גורמים בחיפה העריכו שבכל מקרה אזולאי ישחק בחיפה, גם אם זו תהיה עסקת העברה תמורת כסף בסכום שמוערך ב-1.5-2 מיליון יורו. היהלומים רצו לצרף שחקן כמו לוי או סוף פודגוראנו, אך גם האחרון מעדיף להישאר בחיפה. גם האפשרות לשחקן כמו גוני נאור במסגרת הטרייד לא יצאה לפועל, כך שייתכן שהעסקה תיסגר בכסף.

כתבות קשורות

Back to top button
ישראל ספורט

FREE
VIEW