כדורגל ישראליליגת העל

שחר: "הפכנו את מכבי חיפה למועדון מכובד גם מחוץ לישראל"

הירוקים קיימו כנס לכל הספונסרים של המועדון, בהשתתפות הנשיא המנכ''ל, איציק עובדיה והמנהל הספורטיבי, גל אלברמן. הנשיא: ''הפכנו לקבוצה אטרקטיבית''. עובדיה: ''החיבורים עם גורמים עסקיים משמעותיים למועדון''

מכבי חיפה אירחה אתמול (שלישי) במלון בוטניקה בחיפה כנס לכל הספונסרים של המועדון. נשיא מכבי חיפה, יענקל'ה שחר, נשא דברי פתיחה ואמר בין היתר: "הפכנו את מכבי חיפה למועדון כדורגל מכובד, לא רק בישראל, אלא גם מחוץ לגבולותיה".

מנכ"ל המועדון, איציק עובדיה, סקר את פעילות המועדון בשנה האחרונה, לרבות פעילות המועדון בזמן המלחמה: "אירוע מרגש, חיבור של הקהילה הקרובה שעוטפת אותנו, כל מי שמחובר למועדון ולערכיו, הרגשנו את זה באנרגיות ואנחנו שמחים מאוד על האירוע הזה. החיבורים עם גורמים עסקיים משמעותיים למועדון".

המנכ"ל איציק עובדיה באירוע הספונסרים (מכבי חיפה, האתר השמי)

מנהלת השיווק של המועדון, ליטל נישליס, אמרה לאתר הרשמי: "אירוע מאוד מרגש ובעיקר עוצמתי. היה חשוב לנו לפגוש כל אחת ואחד, במיוחד לאחר השבעה באוקטובר, להודות להם שהם הולכים איתנו יד ביד, זה לא מובן מאליו". הדברים הסתיימו בהרצאה של ד"ר יניב לויתן, על אסטרטגיות שיווק: "אנחנו במספרים של אירופה, הצלחנו ליצור פער משמעותי".

כתבות קשורות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button